Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak šel čas s Nokií: Od těžkého monstra po sexy krásku

Jak šel čas s Nokií: Od těžkého monstra po sexy krásku
Jak šel čas s Nokií: Od těžkého monstra po sexy krásku
Zdroj: Youtube.com Javi García
Prohlédněte si všechny fotografie (47)

Telefon značky Nokia měl alespoň jednou v životě snad každý. Respektive na konci devadesátých let a na začátku milénia platilo, že kdo nemá Nokii, jako by nebyl! My jsme pro vás připravili unikátní průřez vývojem Nokií. Od téměř desetikilového monstra, přes legendární modely, až po dnešní nadupané smartphony.

Podívejte se do galerie, najdete v ní také, jak se v průběhu více než třiceti let měnily parametry telefonů. Který model Nokie jste vlastnili vy? Dokážete si představit, že byste si dnes vystačili s tlačítkovým telefonem s malým displejem? Nebo, že by váš telefon měl anténu? Nebo, že by třeba vůbec neměl vestavěný fotoaparát?

Prohlédněte si naší galerii a nostalgicky zavzpomínejte na dobu, kdy se nikomu nesnilo, že se k internetu připojí na procházce se psem nebo třeba během dovolené na Bali.

A jen tak mimochodem, pamatujete, jak jsme se všichni opotili, když jsme nechtěně zmáčkli tlačítko se zavináčem? Ta hrůza, že se připojíme na internet a zděšené mačkání tlačítka zpět… :-D

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kolik vajec může sníst dítě?

Kolik vajec může sníst dítě?

Vejce. Je dostupné, levné a dobré. Ovšem jsou vhodné pro děti? O tom se vedou diskuse. Jak často a v jakém množství bychom ho měli dopřávat dětem, se…

Akční letáky