Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak bydlí české celebrity? Přečtěte si speciál časopisu Dům a zahrada

Jak bydlí české celebrity? Přečtěte si speciál časopisu Dům a zahrada
Jak bydlí české celebrity? Přečtěte si speciál časopisu Dům a zahrada
Zdroj: redakce DAZ

Zajímá vás, jak bydlí české hvězdy, jako je třeba Helena Vondráčková či Michal David? Tak si kupte nový speciál časopisu Dům&Zahrada s příhodným názvem U slavných doma.

Někdo si možná konečně postavil vysněný rodinný dům s rozlehlou zahradou na venkově nebo na kraji města, druhý zase nedá dopustit na byt v centru… Všichni ale máme jedno společné, chceme se v tom našem domově cítit příjemně a pohodlně. Pojďte s námi navštívit oblíbené osobnosti českého showbyznysu, které nás nechaly nahlédnout do většinou střeženého soukromí a pozvaly nás do svých zajímavých domů, útulných bytů či starosvětských chalup. Hledáte-li inspiraci pro svoji ložnici, předsíň, obývají pokoj, kuchyň nebo zahradu, možná právě na stránkách našeho speciálu najdete to pravé! Ovšem měli bychom si hlavně pamatovat, že ten správný domov vytvářejí především lidé, kteří v něm žijí, nikoli luxusní věci a drahé vybavení. A hned teď v úvodu vám můžeme prozradit, že úplně stejně to cítí i „slavné tváře“.

A koho tu tedy najdete?

Nahlédnete do soukromí Heleny Vondráčkové, Anny Kulované, Michala Davida, Ivy Hüttnerové, Veroniky Žilkové, Zory Jandové, Světlany Nálepkové, Heidi Janků, Petra Jandy či Jiřího Krampola.

Speciál stojí 39 Kč a je v prodeji od 24. 4. do 20. 5. 2013 ve vašich prodejnách s časopisy.

Pokud ale chcete modernější vydání, můžete si stáhnout celé číslo v elektronické podobě pro svůj počítač, tablet či mobil. Zakoupit jej můžete na www.publero.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Etiketa na pracovišti: Vy a šéf

Etiketa na pracovišti: Vy a šéf

Nejste si jistá, kdo má první pozdravit, když se s nadřízeným (mužem) potkáte na chodbě? Kdo komu první podává ruku? Vy šéfovi, anebo šéf vám? Pak…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU