Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ideální dárek? Meteostanice Hyundai!

Hledáte ideální vánoční dárek, něco hezkého, ale také praktického, co budou mít vaši blízcí neustále na očích? Pak vyberte meteostanice Hyundai! Meteostanice není pouze teploměr, ale zobrazuje také naprosto přesný čas, vlhkost vzduchu, barometrický tlak a předpověď počasí pomocí ikon. A nyní, ve speciální vánoční nabídce, získáte ke každé meteostanici Hyundai nad 1000 Kč ještě dárek v podobě stylového skládacího deštníku.

Široký sortiment meteostanic Hyundai dává veliké možnosti výběru. V nabídce jsou klasické modely, barevné meteostanice vhodné do barevně sladěných interiérů nebo speciální meteostanice s jedinečnými funkcemi.

Vyzrajte nad počasím. Předpovídejte si počasí sami!

Odborníci mohou vsadit na novou meteostanici Hyundai WS 2077 s větroměrem a dešťoměrem. Na svém LCD displej zobrazuje nejen naprosto přesný čas, vnitřní a venkovní teplotu, barometrický tlak, ale také rychlost a směr větru a množství dešťových srážek. Meteostanice nabízí opravdu reálný pohled na to, jak je venku, protože zobrazuje tak zvanou „pocitově vnímanou teplotu – Wind Chill“.

Pro cestovatele Hyundai nabízí meteostanici WS 2194 s připojením k internetu. Meteostanice nabízí čtyřdenní předpověď počasí z profesionálních webových stránek a s možností zacílit předpověď přímo dle vaší lokace. Na výběr jsou města v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Japonsku.

Vyzrajte nad počasím. Předpovídejte si počasí sami!

Zajímavým tipem pro zahradníky a milovníky květin je kompletně vybavená meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí. Meteostanice zobrazuje údaje až z pěti senzorů vlhkosti půdy, a tím Vám dovolí sledovat zálivku vašich květin (v balení dva senzory vlhkosti půdy). Senzor zobrazí i zvukově ohlásí, když je půda suchá a zajistí tak komfort Vašim květinám.

No a ideální dárek pro maminky, tetičky a babičky? Třeba meteostanice Hyundai WSC 2032 s fotorámečkem. Ze tří režimů zobrazení si můžete vybrat: zobrazení pouze meteoúdajů, kombinaci meteoúdajů a fotku v rohu nebo fotografie přes celou obrazovku s úhlopříčkou 18 cm.

Vyzrajte nad počasím. Předpovídejte si počasí sami!

Jako stylový doplněk vaší domácnosti nebo jako dárek pro své nejbližší vyberte z nabídky meteostanice Hyundai a získejte navíc další dárek – stylový skládací deštník Hyundai.

Když meteostanice ukáže „déšť“ – stylový deštník v kabelce budete mít vždy po ruce.

Na všechny meteostanice Hyundai je poskytována prodloužená záruka 40 měsíců.

Kompletní přehled meteostanic Hyundai najdete na
www.hyundai-electronics.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky