Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hypotéku nemusíte přeplatit

Sjednejte si hypotéku podle svých představ u Wüstenrotu! S garantovanou úrokovou sazbou, jasnými podmínkami, bez skrytých poplatků a nepříjemných překvapení.

Když potřebujete peníze, jsou tu hypotéky od Wüstenrotu – na bydlení i na další účely. S garantovanými sazbami, minimálními poplatky, jasnými podmínkami a bez požadavků na sjednání dalších produktů.

S Hypotékou Wüstenrot můžete optimálně financovat nejen stavbu nového domku nebo bytu. Na hypotéku si můžete koupit také starší nemovitost, družstevní byt, stavební pozemek nebo s její pomocí vyplatit spoluvlastníky. Plánujete rozsáhlou rekonstrukci či přestavbu? Náklady opět uhradíte z hypotéky. A určitě neproděláte! Úrokové sazby jsou nyní nejvýhodnější za posledních několik let a ušetříte také na poplatcích.

U standardní Hypotéky Wüstenrot na bydlení vám banka garantuje pětiletou úrokovou sazbu 4,16 % p. a. Při kratší době fixace jsou úrokové sazby ještě nižší. A splníte-li jasné podmínky, poskytne vám banka úvěr za minimální nebo ještě výhodnější EXTRA úrokovou sazbu již od 3,64 % p. a. S hypotečním úvěrem od Wüstenrotu lze bydlet v novém, i když nemůžete standardním způsobem prokázat své příjmy. U Hypotéky bez příjmů stačí bance čestné prohlášení a doklady o bezdlužnosti.

Potřebujete bydlet a zároveň si pořídit něco jiného? Kombinujte hypotéky!

Nově jsme pro vás upravili kombinace hypoték na bydlení s neúčelovou Hypotékou na cokoliv a Hypotékou na domácnost. U obou jmenovaných úvěrů jsme také snížili úrokové sazby, u Hypotéky na cokoliv dokonce o 0,7 % p. a. Neúčelovou Hypotéku na cokoliv, tzv. americkou hypotéku, lze v kombinaci s hypotékou na bydlení využít až do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti. Splácet ji nyní můžete, stejně jako hypotéku na bydlení, až 30 let. Hypotéku na cokoliv můžete čerpat už od 150 000 korun.

Pokud potřebujete zároveň i prostředky na nové vybavení, má pro vás Wüstenrot ještě výhodnější Hypotéku na domácnost. Tu vám poskytne v potřebné výši s tím, že zatížení oběma úvěry nesmí přesáhnout 90 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Díky delší době splatnosti, nižším úrokovým sazbám a dalším nákladům spojeným s vyřízením a splácením úvěru vás tento způsob financování ostatních potřeb vyjde podstatně levněji, než kdybyste si potřebné věci pořizovali na klasický spotřebitelský úvěr bez zástavy nemovitosti. V nabídce úvěru si jednoduše porovnejte roční průměrnou sazbu nákladů (RPSN).

U Wüstenrotu ušetříte na poplatcích

Chcete výrazně ušetřit na poplatku za vyřízení hypotečního úvěru? Vhodná doba je právě teď. Wüstenrot vám zdarma vyřídí hypotéku na vlastní bydlení s pětiletou fixací úrokové sazby až do 85 % hodnoty zástavy. Na poplatku ušetříte až 25 000 korun. Zvolíte-li stejnou hypotéku, ale s dvouletou nebo tříletou fixací, bude vás vyřízení úvěru stát jen 2 999 Kč a vy ušetříte nejméně 5 000 Kč. Stejně nízký poplatek zaplatíte také za Hypotéku na domácnost, Hypotéku na cokoliv či Hypotéku na pronájem.

Hypotéka

Mimořádné splátky

Jakýkoliv hypoteční úvěr od Wüstenrotu můžete částečně či zcela splatit v okamžiku uplynutí fixace úrokové sazby. Vhodnou volbou délky fixace, která může být 1, 2, 3, 5 a 10 let, se vyhnete mimořádným splátkám, a tím i placení případných sankčních poplatků. Mimořádné splátky jsou ale možné bez poplatků a úrokových sankcí i v průběhu fixačního období, výše dluhu ovšem nesmí klesnout pod 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

S hypotékou od Wüstenrotu budete mít vždy jistotu garantované sazby i pro další období platnosti úrokové sazby. Abyste získali zvýhodněnou sazbu, nemusíte mít u Wüstenrotu běžný účet ani žádný další produkt. Naopak, vaše hypotéka vám umožní získat slevu na ostatní produkty z portfolia společností finanční skupiny Wüstenrot. Ve Wüstenrotu vás tedy „neoškubou“.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky