Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanácká lepší než kdy před tím

Hanácká lepší než kdy před tím
Hanácká lepší než kdy před tím
Zdroj: www.hanackakyselka.cz

Přestože máme extrémně horké letošní počasí již za sebou, čekají nás jistě ještě příjemné a slunné podzimní dny. Ani v tomto období bychom neměli zapomínat na pravidelný pitný režim. Sledujte proto objem vypitých tekutin za den, i jejich kvalitu. Řešením je dopřát svému organismu vhodný přísun minerálů a stopových prvků například v podobě kvalitní minerální vody.

Hanácká kyselka poskytuje nejen báječné osvěžení, ale především dodá vašemu tělu vyváženou kombinaci důležitých látek, které se při pocení rychle vylučují. Nejstarší známé zřídlo vysoce kvalitní minerální vody je již více než 160 let staré. První zmínka o něm pochází z roku 1854 a na počátku minulého století byla v Horní Moštěnici vybudována první stáčírna minerální vody.

Dnes je společnost Hanácká kyselka moderním závodem vybaveným špičkovými technologiemi, díky kterému se řadí mezi významné výrobce minerálních vod v České republice. Ochucená varianta Hanácké kyselky je nyní navíc vyráběna podle zcela nové receptury bez přídavku umělých sladidel. Ideálně se v ní snoubí příchuť šťavnatého ovoce s vodou, která se vyznačuje vysokým obsahem přírodního jódu a vyváženým poměrem minerálních látek a stopových prvků. Právě ty jí dodávají její nezaměnitelnou a charakteristickou chuť.

Zdroj: www.hanackakyselka.cz

Milovníci ochucených vod, které se u nás těší velké oblibě, mají možnost vybírat hned z deseti ovocných příchutí, kterou letos Hanácká rozšířila o oblíbenou moravskou příchuť bílých hroznů. Všechny ochucené minerální vody lze zakoupit v balení 0,5 a 1,5 litru, vybrané druhy dokonce i v praktickém 1litrovém balení. I proto je teď Hanácká kyselka lepší než kdy předtím.

Více na www.hanackakyselka.cz
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky