Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poslední okamžiky před smrtí: Tito lidé netušili, že se blíží jejich konec

Fotogalerie: TITO USMĚVAVÍ A MILÍ LIDÉ chvíli po pořízení snímku ZEMŘELI!
Fotogalerie: TITO USMĚVAVÍ A MILÍ LIDÉ chvíli po pořízení snímku ZEMŘELI!
Zdroj: YouTube.com
Fotogalerie: TITO USMĚVAVÍ A MILÍ LIDÉ chvíli po pořízení snímku ZEMŘELI!

Nikdo z nás neví, kolik času nám osud vyměřil pro život. Fotografie lidí, kteří se chvíli po jejich pořízení podívali smrti do očí, nahání hrůzu.

Smrt

Počet lidí, kteří se každý rok stanou oběťmi dopravních nehod, stále přibývá. I přes snahy výrobců aut o co nejchytřejší vozy s intuitivním ovládáním, lidský faktor se ošálit nedá. Tesla v čele s vizionářem Elonem Muskem už několikrát narazila, když se pokusila o automobil, kde by nebylo třeba řidiče. Testovací jízdy skončily dopravní nehodou a naprostým fiaskem. O mnoho lépe na tom není ani letecká doprava, kde se nehody kupí nebezpečně rychle. Hůř o to, že oběti nehod ve vzduchu přibývají po stovkách.

Za minulý rok zemřelo na českých silnících neuvěřitelných 565 osob a přes dva a půl tisíce jich bylo těžce zraněno. Za rok 2019 se budeme pohybovat v podobných číslech.

Robin Williams

Někdy se ale člověk rozhodne ukončit svůj život sám. Tomu lze jen těžko zabránit a pravé důvody se většinou dozvíme až z dopisu na rozloučenou, který po sobě spousta sebevrahů zanechá, aby ulevili svému svědomí a pomohli pozůstalým ztrátu blízkého překonat. Taková rozhodnutí jsou stále častější i mezi celebritami. Odchod Robina Williamse zasáhl celý svět.

Chicagský rodák a držitel Zlatého glóbu, Grammy, ceny Emmy i Oscara za úspěšný film Dobrý Will Hunting neustál problémy s alkoholem a drogami, holdoval kokainu a bojoval s depresemi. Trojnásobný otec a manžel Robin Williams ztvárnil desítky komických rolí. Pepek námořník, Cadillac se slevou, Dobré ráno, Vietname, Doktor Flastr, Kněz je poděs nebo Jumanji patří mezi příjemné komedie. Kdyby mu nebyla v roce 2013 jen na základě třesu rukou, úzkostí a nespavosti chybně diagnostikována Parkinsonova choroba, mohl by podstoupit léčbu na demenci s Lewyho tělísky. Neúspěšné pokusy o zmírnění projevů špatné diagnózy zhoršily jeho deprese a k sebevraždě už byl jen krůček. Vášnivý cyklista a ohromný fanoušek deskových her ukončil svůj život oběšením 11. srpna 2014.

V bohaté galerii najdete fotografie, ze kterých mrazí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky