Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Foodparade: Festival jídla a pití

Foodparade: Festival jídla a pití
Foodparade: Festival jídla a pití
Zdroj: www.foodparade.cz

Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? Přijďte to s námi oslavit festivalem! Ve dnech 5. a 6. září 2015 se uskuteční již 5. ročník festivalu jídla a pití Foodparade.

Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci z menších poctivých kuchyní.

Na začátku vám naplní peněženku speciální festivalovou měnou „chef“. To bude vaše vstupenka do světa delikates, které budete moci zakoupit v rámci degustačních menu anebo jako samostatné dobroty. Mimo jiné uvidíte zajímavé kuchařské show, finále kuchařské soutěže I LOVE FOOD a další doprovodný program.

A pokud máte děti nebo velkou partu přátel, nevadí, jste zváni. Kromě dětského koutku se zábavným programem je součástí areálu i pikniková louka, na které můžete v pohodlí ochutnávat. Dorazte s celou rodinou, rozprostřete piknikovou deku (pokud zapomenete vlastní, na místě si ji můžete i půjčit) a rozmyslete si, na co máte právě chuť.

Můžete ochutnat jak jídlo z restaurace U Modré kachničky, La Gare nebo ze Zlaté Prahy, tak bagety od Bánh Mi Makers, zmrzlinu z Angelata nebo paštiky Čongrády. Ve volném čase mezi jídly navštivte některý z workshopů nebo soutěž amatérských kuchařů. Více na www.foodparade.cz

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky