Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

FOODPARADE 2017: Víc než jen festival...

foodfestival
foodfestival
Zdroj: red

Komerční sdělení - Pokud ještě nevíte, co budete dělat poslední srpnový víkend, máme pro vás skvělý tip. Udělejte si konec prázdnin hezčí a přijďte na festival jídla a pití Foodparade, který vás bude letos určitě bavit! Konat se bude 26. a 27. srpna v dechberoucích zahradách Trojského zámku, kde se na celý víkend rozprostřou desítky stánků nejlepších českých restaurací.

CO OCHUTNÁTE?

Skvělá degustační menu špičkových restaurací i bister. Na Foodparade si každý najde to své. Čerstvé mořské plody, asijské pokrmy, šťavnaté steaky, skvělé těstoviny, francouzské šneky, výborné dezerty a mnohem více. To vše servírované na porcelánových talířích a ve skle, s dostatkem míst k sezení a bez front, abyste si festival opravdu užili a nestrávili ho čekáním na jídlo.

CO ZAŽIJETE?

Foodparade je víc, než jen food festival a proto kromě degustování nabízí spoustu dalších zážitků. Zkuste třeba Nikon školu food fotky a foodstylingu. Nebo se zapište do Grill akademie Weber a staňte se mistrem v grilování. V cooking show zóně Whirlpool můžete nahlédnout pod ruce špičkovým kuchařům. Těšit se můžete na Kamu, Markétu Hrubešovou, cukrářského mistra Lukáše Skálu, Jiřího Štifta a další.

Novinkou bude také workshop zóna, ve které budou probíhat celodenní workshopy. Můžete se zde naučit jak připravit v domácích podmínkách skvělou kávu, jak fermentovat, jak správně krájet a brousit nože, sušit potraviny a mnohem více. Nově můžete letos navštívit také Citroën zónu a dát si v ní skvělé francouzské šnečí speciality, nebo vyzkoušet zábavné simulátory jízd a RC autodráhu v jejich aktivační zóně.

CO CHYSTÁME PRO DĚTI?

Pro děti máme na letošním ročníku velké překvapení. Přijede za nimi totiž dvoupodlažní autobus z největšího českého hračkářství Hamley`s. Plný hraček, zábavných dílen a animátorů. O zábavu pro děti je tedy postaráno. Kromě hracího koutku bude pro děti připraveno také hravé vaření s angličtinou a projekt Čerstvá sváča v podání Fresh&Tasty, kde se děti naučí připravit si zdravé svačinky a mohou si je také sníst. 

A KDE MŮŽETE LENOŠIT?

Zahrada Trojského zámku je prostorná, plná zeleně a dovoluje účastníkům strávit příjemný den plný gastronomických dobrot na dece pod stromy. Pro odpočinek jsou vyhrazeny chill-out zóny a piknikové louky. V areálu bude možné zapůjčit si deku a udělat si tak báječný piknik plný specialit ze všech koutů světa. Samozřejmostí jsou také svačinové a bistro stolky, které budou strategicky rozmístěny v celých zahradách a jejich kapacita je více než 1000 míst k sezení.

Otevřeno je v sobotu od 10:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 20:00.

Adresa: Trojský zámek, U Trojského zámku 4/1, Praha 7, Trója

Více informací a vstupenky k zakoupení na: www.foodparade.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky