Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dívejte se…

Líbáš jako Bůh
Líbáš jako Bůh
Zdroj: Česká televize, TV Nova, Prima
Prohlédněte si všechny fotografie (9)

Při svých pracovních povinnostech nemáte čas pořádně prozkoumat televizní program? Pak se podívejte na pořady, které doporučuje Kafe.cz.

Pondělí 29.11.

Nechcete šlápnout vedle? Nebo raději ano a ještě se přitom zasmát? Pak určitě koukejte na poslední díl seriálu Přešlapy na Primě, a to v pondělí. Můžete se v klidu domova podívat, jak jiní lidé, tolik podobní vám, řeší stres z Vánoc, lásku a rodinné potíže. Nakonec zjistíte, že to u vás není až tak horké a o to raději připravíte skvělému manželovi a hodným dětem večeři.

Úterý 30.11.

V úterý spolu s ČT 1 začněte pět minut po osmé pátrat po ošklivých tajemstvích. Taková tajemství se totiž neskrývají jen ve skříních manžela a dětí, které jsou plné zmuchlaného a špinavého oblečení, ale také v malebné vesničce Little Ambrose. Hned po večeři si totiž můžete naplno užít detektivní talent Agathy Christie, a to v podání Slečny Marplové.

Středa 1.12.

Kafe.cz doporučuje:

Chcete se pokochat mužskou krásou, na chvíli si nechat zlomit srdce, zasmát se a užít si trochu nadpozemské lásky? Pak si tento týden nenechte ujít ani jeden film s Leonardem DiCapriem. Tuto hollywoodskou celebritu můžete vidět ve středu v osm na Nova Cinema ve filmu Chyť mě, když to dokážeš, a to po boku dalšího krasavce Toma Hankse. A pokud by vám tento sladký podvodníček přeci jen utekl, v sobotu na ČT 1 čtyřicet minut před půlnocí ho najdete v americkém gangsterském historickém dramatu Gangy New Yorku.

Tajemství, pravá láska a spalující vášeň…máte pocit, že tohle všechno vám v životě chybí? Hlavně, když skládáte trenýrky a přebíráte děravé ponožky. Pak se ve středu ve 22:40 na Nova Cinema ponořte do snů a rozhodně si nenechte ujít americko-britský erotický thriller Zabij mě něžně s charismatickým Josephem Fiennesem. Jakmile se dotknete tohoto milostného tajemství, už nebude cesty zpět.

Čtvrtek 2.12.

Zima začíná a vy jste se rozhodla, že namísto kupování drahých šál a svetrů se vrátíte k pletení? Určitě neváhejte a vrhněte se pro jehlice a vlnu. Příjemnou zábavou vám k tomu může být příběh Ladislava Smoljaka ve 20:00 na Primě v pořadu TOP STAR. Dozvíte se, jaká byla cesta Ladislava jako jaderného fyzika a matematika na režisérskou stoličku, jak vznikl Jára Cimrman a kde se seznámil se Zdeňkem Svěrákem.

Pátek 3.12.

Rády otevíráte zamčené dveře do třinácté komnaty plné tajemství a skrytých tužeb, protože máte pocit, že v životě otevíráte už jen dvířka od pračky? Pak si na pátek pořiďte kouzelný klíč, protože v devět na ČT 1 poběží 13. komnata Consuely Morávkové. Jaké dětství měla kdysi známá česká herečka a jak ji změnila emigrace.

Sobota 4.12.

Kafe.cz říká:

U těchto programů můžete příjemně relaxovat, ale zároveň udělat některé domácí práce.

Potřebujete v sobotu odpoledne poklidit obývací pokoj? Ale nechce se vám na to bez nějaké zábavy? Pak si zapněte v 16:40 TV Nova a sledujte v premiéře třetí volné pokračování filmu Ledové ostří. Díky krásnému, ale těžkému životu krasobruslařů plnému náročných tréninků a žádné zábavy zjistíte, že úklid je pro vás hračka. A budete to mít tak rychle, že finále filmu si můžete užít v pohodlí gauče s kapesníčky v ruce.

V sobotu také můžete začít hubnout? Jak to? Nebo snad nevěříte? Na Čt 1 od osmi večer běží další díl taneční show StarDance IV. …když hvězdy tančí. Využijte proto rytmické latinské hudby, vezměte na sebe sukni a hýbejte se do rytmu. Hodinou tance totiž spálíte až 1760 kJ, a to už stojí za to. A ještě navíc můžete zhodnotit, jak jsou na tom s tancem známé české osobnosti.

Máte rády pořady, ve kterých nejde jen o povrchní ženskou krásu, ale záleží hlavně na šarmu, osobitosti, pohotovosti a bystrosti českých a slovenských žen. Pak určitě pohotově zažeňte děti spát, odložte časopis a dívejte se ve 21:40 na ČT 1, kde poběží Pretty Woman, tedy hledání dokonalé české a slovenské ženy. A navíc si přitom můžete vytvořit vánoční dekoraci.

Neděle 5.12.

Nedělní siestu zakončete stylově, a to s televizí Prima ve 20:00. Potřebujete se zasmát a připravit si trochu nadhledu před dalším pracovním týdnem? Pak si udělejte svůj oblíbený nápoj, manžela pošlete do pracovny, děti do pokojíčku a pohodlně usazené sledujte manželské i nemanželské karamboly a nepředvídatelné okamžiky protagonistů české romantické komedie Líbáš jako Bůh.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky