Klademe důraz na to, aby naše informace byly důvěryhodné, ověřené, srozumitelné a lokální. Redaktoři Deníku jsou podstatnou součástí každého okresu, velmi dobře znají život svého města a těší se důvěře nejen čtenářů, ale také politiků, institucí a osobností společenského života. „Právě díky tomu můžeme v dnešní době přinášet unikátní informace z místa dění, které jiné celostátní redakce nabídnout nemohou," říká Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku a poukazuje na unikátně zpracované reportáže a materiály s tematikou koronaviru, které jsou postaveny na informacích odpovědných institucí, osob a také lidských příbězích. „Naši redaktoři mají obrovskou výhodu, že v místech, o kterých píší, opravdu žijí, proto jsme mohli nabídnout pohled z uzavřené oblasti v Litovli nebo získat a přehledně zpracovat statistiky na lokální úrovni a celkově ukázat život pod rouškou pandemie."

Deník.cz otevírá brány všem

Deník zaznamenal na svém online zpravodajství www.denik.cz enormní zájem čtenářů o informace lokálního charakteru, o lidské příběhy, kterým věnuje velkou pozornost stejně jako hrdinům první linie a praktickým radám a informacím, které poskytuje široké škále skupin – od běžných občanů až po živnostníky. Proto se rozhodl v této době pro mimořádný krok – zpřístupnit svůj kompletní digitální obsah všem čtenářům za symbolickou 1,- Kč na měsíc. Vedle praktických rad a klíčových informací tak nyní otevírá všem čtenářům i svůj prémiový obsah.

Digitální předplatné za 1Kč

Měsíční předplatné online zpravodajství Deník.cz si mohou čtenáři pořídit jednoduchým způsobem. „Stačí navštívit homepage vašeho Deníku.cz, kliknout na ikonu Předplatné za 1 Kč nebo na upoutávku, která propaguje tuto naši nabídku pod heslem Provedeme vás neklidnou dobou. Aktivace předplatného vyžaduje platební kartu, ze které však bude stažena pouze jedna koruna jako symbolická podpora práce našich redaktorů," říká Roman Gallo a zve všechny čtenáře na www.denik.cz.