Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Darovat napětí je trendy

Darovat napětí je trendy
Darovat napětí je trendy
Zdroj: Sazka

Překvapit nějakým originálním dárkem je stále těžší. Hitem dnešní doby je věnovat výherní los.

Čím více přátel a blízkých máte, tím častěji se setkáváte nebo slavíte nějaké to jubileum. Pokud je vám víc než 15 let, pravděpodobně jste už všechny nápady na malé dárky vyčerpali, ale kupovat několikrát v roce hodinky nebo parfém je finančně náročnější.

Čím přátele nebo rodinu potěšit, když nehodláte finančně vykrvácet, ale chcete darovat něco neobvyklého a nápaditého?

Pokud vám při výběru dárků pro přátele či kolegy dochází kreativita, nechte se inspirovat novým trendem - výherním losem ve 4 barevných variantách. Kupte svým blízkým losy Z lásky, Pro štěstí, Pro lepší náladu nebo jen tak Pro radost. Jeden vás bude stát jen 30 Kč, ale díky potenciální výhře se takový dárek může stát velkým. A to napětí, když všichni sledují, co se skrývá pod stíracími políčky, je k nezaplacení. Samozřejmě si los můžete koupit jen tak pro sebe a nějakou výhrou si zlepšit náladu nebo udělat radost. Vždyť hlavní výhrou může být půl milionu korun.

Až příště budete cestou na oslavu přemýšlet, kde rychle sehnat nějaký malý dárek, zastavte se v trafice a kupte malý los za 30 Kč, který ale může mít hodnotu půl milionu. A to už je pěkně velký dárek!

www.sazka.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


TOP recepty: Závin 4x jinak

TOP recepty: Závin 4x jinak

Štrůdl patří mezi nejoblíbenější české dezerty. Aby také ne – tradičně se dělá s jablky, ale využít můžete jakékoli ovoce a nic nezkazíte ani jeho…

Akční letáky