Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dárek pro dítě? Divadlo – od 300 Kč

Zdroj: Profimedia.cz, archiv výrobců

Je to stále dokola. Narozeniny, svátek, Vánoce, zkrátka neustálá příležitost vybrat nějaký dárek pro našeho prcka. Obchody lákají na různé hity, jenže je to vždy stejné… Nevíte, co s tím? Máme pro vás inspiraci.

Přijdete do obchodu, díváte se…

Všude kolem mraky krásných hraček, tak v čem je problém? Všechny jsou stejné. Samé panenky, kočárky, autíčka, garáže… Máte jich plný byt, ale svátek se blíží a je potřeba něco vybrat. Ale co? Další panenka, která mluví? Autíčko na dálkové ovládání, kterých má doma Tonda už pět? Stačí si vzpomenout na svá dětská léta. Žádné plačící panenky nebyly, a vy jste si vyhráli dokonale. S čím? No přece s dětským divadlem! A my vám přinášíme jejich přehled.

Nejlevnější? Magnetické divadlo.

Jednou z nejlevnějších a nejjednodušších variant je magnetické divadélko. Dřevěné pohádkové postavičky jsou zespodu jeviště ovládány magnetem. Jeden je přidělaný na postavičce, druhý na tyčce, pomocí které se hýbe s ní po jevišti. Nejedná se o nijak veliké či na postavení náročné divadlo, vybírat však můžete z rozmanitých pohádek – například o Krtečkovi, Popel-ce či Sněhurce. Cena takového divadélka se pohybuje kolem 300 Kč.

Tip Kafe.cz

Kdo by neznal pohádku o Krtečkovi a jeho přátelích! Vzpomeňte si na oblíbené příběhy a zahrajte si je u vás doma. Můžete dát volný průchod fantazii a vymýšlet nové a nové příhody svých oblíbených hrdinů.

Cena: 340 Kč

www.drevene-hracky.eu

Tabule na divadlo i malování

Tato hračka je již náročnější nejen na místo, ale také na peněženku. Její cena je téměř 3000 Kč. Jak si můžou děti s takovou tabulí hrát? Rovnou několika způsoby. Za prvé je možné jí využít jako malířský stojan. Z jedné strany lze na tabuli kreslit křídami a z té druhé fixami. Další možností je malířskou tabuli složit. Zůstane vám tak pouze rám, který lze využít právě jako divadélko nebo třeba jako prodejní pult při hře na prodavače. Nutno podotknout, že fi-gurky nejsou součástí balení a tedy vás nemine další investice. Cena za jednoho maňáska bez nožiček o velikosti 30 cm se pohybuje kolem 200 Kč. Maňásci s nožičkami měří 40 cm a jejich cena je kolem 300 Kč.

Tip Kafe.cz

Nevíte, zda vaše děti hraní divadla chytí? Pak mu pořiďte multifunkční herní centrum. Kromě divadla totiž poslouží jako malířský stojan, pult v obchodě, a nebo výstavní stánek.

Cena: 2 980 Kč

www.thespinningtop.com.au

 

Divadlo na dveře

Mnohem levnější variantou je divadlo, které je možné zavěsit do „futer“ dveří. Jeho provedení je látkové, rozměry jsou 180 x 60 cm a cena se pohybuje od 500 Kč. Maňásky a divadélka koupíte v prodejnách s hračkami, nebo na internetu. Pořídit se dají pořídit i na různých trzích či poutích, ale je to opravdu náhoda, pokud na ně natrefíte. Ani klasických obchodů s tímto zbožím není příliš mnoho a v záplavě moderních elektrických hraček se v nich bohužel mnohdy trochu ztrácí.

Tip Kafe.cz

S tímto divadélkem si budete připadat jako na zámku. Stačí je zavěsit, otevřít komnatu, vytáhnout maňáskovou princeznu s princem a už můžete hrát.

Cena: 607 Kč

www.ctyrlistek.eu

 

Tip Kafe.cz

Zahrát divadlo si můžete i s těmi nejmenšími. Právě k tomu slouží speciální mycí žínka, která má na každém prstu jednoho maňáska. Děťátko tak můžete vykoupat a ještě mu pro dobrou náladu zahrát krátkou pohádku.

Cena: 279 Kč

www.baby-eshop.cz

Tip Kafe.cz

Vzpomínáte na dětství? Určitě jste měli doma dřevěné divadlo s klasickými loutkami. Právě takové můžete svým dětem pořídit i dnes. Stačí jen zatáhnout červenou oponku a můžete měnit kulisy. Vytvoříte tak až čtyři pozadí – pohádkový les, malebnou vesnici, světnici a rytířský sál.

Cena: 829 Kč

http://myska.mimishop.cz

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky