Dá se zvládnout rodina s 16 dětmi, a ještě mít volný čas? Ano, ale...

Lyette Reback (44): Má 16 dětí, přesto si na sebe dokáže udělat čas, ovšem chce to přísnou ruku
Více fotografií k článku:
16 fotografií

Lyette Reback a její manžel David (49) žijí spokojený život ve slunné Floridě a to i přesto, že společně vychovávají 16 dětí, 12 vlastních, 4 adoptované.

Lyette je svým okolím označována coby supermáma a nezbývá než souhlasit. Tato věčně usměvavá žena si totiž dokázala život s tolika dětmi zařídit tak, že má čas i na sebe a své koníčky, respektive na svou charitativní organizaci. Jak to udělala? Prý jednoduše… Společně se svým mužem potomky učí domácí práce a děti je pak musí bez odmlouvání vykonávat. Starší sourozenci kromě jiného vaří, mladší se starají o praní prádla. 

Lyette Reback má deset dcer a šest synů ve věku od dvou do dvaadvaceti let, manželství s realitním agentem Davidem uzavřela před čtyřiadvaceti lety. První dítě Lyette porodila v jednadvaceti a dceři dala jméno Daly Kay, dále pak na svět přišli nebo do rodiny přibyli: Ryli (20), Bliss (19), Kemper (17), Glory (15), Trinity (13), Liberty (11), Sojourner (8), Victory (6), Verity (4), a chlapci Courson (12), Judson (10), Shepherd (10) Ransom (8), Stone (5) a Vaughn (2).

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek