Pro malého nezbedu

Lego Duplo Farma

Na farmě vždycky svítí sluníčko. Farmář má spoustu práce, objíždí farmu na traktoru a dohlíží, aby všechna zvířátka měla co jíst a bylo o ně dobře postaráno. Stavebnice obsahuje 4 zvířátka (ovečku, kravičku, prasátko, slepičku) a figurku farmáře.

Vhodné pro věk 2-5 let

Toto Lego koupíte od ceny 473 Kč

Názor Kafe.cz: Kluci milují stavebnice a tahle, jedna z jeho prvních, bude mít jistě úspěch.

Pro školáka

Kniha: Jirkova zázračná medicína (Roald Dahl)

Jirka je úplně obyčejný kluk, kterého nejvíc ze všech lidí štve vlastní babička - žádná milá, hodná, usměvavá stará dáma, ale protivná, zlá baba, která připomíná spíš čarodějnici. Jirka trpělivě snáší její brblání, reptání a nekonečné lamentovaní. Potom s ní jednou zůstane doma sám. Připraví babičce zázračnou medicínu proti kašli a začnou se dít prapodivné věci…

Seženete na www.euromedia.cz za 152 Kč

Názor Kafe.cz: Super knížka, která malého čtenáře určitě zaujme.

Pro teenagera

Zubní kartáček Oral-B Triumph 5000

Tenhle kartáček prý dokáže odstranit až dvakrát více plaku než běžné manuální zubní kartáčky. Poskytuje pocit profesionálně vyčištěných zubů, a to za pouhé 2 minuty a to každý teenager ocení. Oral-B Triumph 5000 je navíc vybaven moderním, bezdrátovým displejem SmartGuide, který znázorňuje používaný režim čištění a informuje o tom, v které části je nutné si ještě zuby vyčistit. Časovač sleduje dobu čištění.

cena: 4 699 Kč

Názor Kafe.cz: Kluci v pubertě milují technické vychytávky a čištění zubů věnují o mnoho více pozornosti - co kdyby padla před školou nějaká ta pusa!

Pro tatínka

David Beckham The Essence

Harmonické spojení přírody a mužné síly se započíná opojnou vůní levandule. Čisté aroma lístků fialky ozvláštňuje lehce nahořklý grapefruit, který zakončuje prvotní dojem z parfému The Essence. Poté přichází na řadu exotické tóny kardamonu. Nevšední aroma prostupuje celistvou vůní a postupně se k němu přidává svěží nóta ananasu a jablka. Závěr patří eleganci, stylu a svůdnosti, tak jak to bývá u parfémů Davida Beckhama zvykem. Hebké kašmírové dřevo přímo vybízí ke spojení s fazolí tonkou a intenzivním pačuli. The Essence má poměrně dobrou výdrž. Tuto toaletní vodu ze své kůže ucítíte po celý den.

cena za 50 ml je 398 Kč

Názor Kafe.cz: Většina tatínků se asi už smířila s tím, že pod stromkem neobjeví nic jiného než kostkaté bačkory. Vyveďte tedy toho vašeho z omylu a dejte mu tenhle úžasný a sexy parfém. Nás v redakci opravdu dostal!

Pro bratra

Parfém: James Bond 007

Bond má unikátní přitažlivost, která se líbí mužům i ženám napříč časem i generacemi. Nejúspěšnější a nejdéle trvající filmová série všech dob slaví v roce 2012 50. výročí uvedením nové vůně James Bond 007 a premiérou 23. filmu Skyfall.

Díky nové vůni 007 se muži cítí více sebevědomí, neodolatelní a nekompromisně mužní. Prostě dostanou, co chtějí.

cena: od 520 Kč (30 ml) do 990 Kč (75 ml)

www.prestigeproducts.cz

Názor Kafe.cz: Být jako agent 007 chce asi téměř každý muž. Proč tedy tenhle pocit nedopřát bráchovi, že?

Pro kamaráda

Kosmetická taška Nivea

Praktická kosmetická brašna obsahuje:

  • Sprej antiperspirant Silver Protect Polar Blue 150 ml
  • Gel na holení Silver Protect 200 ml
  • Balzám po holení Silver Protect 100 ml

Názor Kafe.cz: Kosmetický balíček patří k druhu dárků, který za žádných okolností neurazí. Tenhle navíc obsahuje samé opravdu užitečné věci, které chlap v koupelně ocení.

Pro dědečka

Pro tchána

Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Hrady patří k nejvýmluvnějším svědkům naší minulosti a tvoří nepřehlédnutelnou součást české krajiny. Některé jsou oblíbenými cíly zástupů turistů, jiné slouží hospodářským účelům, další se již stovky let rozpadají v malebné zříceniny. Výpravná publikace Dějiny hradů, hrádků a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je podrobnou encyklopedií našich hradů, která sleduje jejich vývoj od románských staveb po romantické pseudohrady 19. století. Zaujmou i speciální kapitoly o životě na hradech a tvrzích, dobývání hradů či právu útrpném. Fundované texty doplňují stovky fotografií a nákresů, i různé zajímavosti a lokální pověsti.

cena: 779 Kč

Názor Kafe.cz: Luxusní publikace pro milovníky historie zaujme jistě čestné místo v knihovničce vašeho pana tchána.

Pro partnera

Orientálně-kořenitá pánská vůně Playboy VIP for Him je určena pro všechny výjimečné muže, kteří milují flirtování. Parfém symbolizuje život na vysoké noze - večerní společenské VIP akce, drahé limuzíny a to nejlepší šampaňské.

Samotný počátek jedinečné vůně Playboy VIP for Him je tvořený okouzlujícím bergamotem, podmanivou rebarborou a kapkou výtečného rumu. Srdcem prostupují esence opojné levandule, které se dokonale snoubí s vodními tóny a svěží levandulí. V základu vůně VIP for Him se nachází hřejivé dřevo ve smyslné kombinaci s delikátní čokoládou a fazolemi tonka. Tento luxusní pánský parfém od světoznámé značky Playboy se skvěle hodí na večerní párty, kde se díky jeho úchvatnému aroma stanete středem pozornosti všech žen.

cena za 100 ml 363 Kč

Názor Kafe.cz: V redakci Kafe.cz milujeme reklamu na tenhle parfém a musíme uznat, že obsah flakónu je stejný jako právě zmíněný tv spot. Je to mužná sexy vůně, zároveň hravá a podmanivá. Dejte ji partnerovi, ale upozorněte ho, že flirtovat může výhradně s vámi :-)

Pro strýce

Kniha: Jízda života (Paul Teutul, Sr. a Mark Yost)

Kniha Jízda života, jejímž hlavním autorem je majitel firmy Orange County Choppers, známý z televizního pořadu American Chopper (Americký chopper) stanice Discovery. Kniha není ani tak o motorkách, jako spíš o životní cestě hlavního protagonisty, o vzniku firmy, o zásadách a životních krédech.

koupíte na www.bodyartmag.cz za 199 Kč

Názor Kafe.cz: Poučné a zajímavé čtení nejen pro milovníky uvedeného pořadu, ale i pro podnikatele a pro všechny, kteří chtějí něco udělat se svým životem.

Pro kolegu

USB flash disk Darth Vader

K ukládání a přenosu dat, fotografií, hudby apod. Kapacita paměti 8 GB. S řetízkem k připevnění, např. na svazek klíčů. S držákem na kryt – kryt se neztratí. Včetně prodlužovacího USB kabelu.

Koupíte na www.tchibo.cz za 549 Kč

Názor Kafe.cz: Hodí se zejména v těchto případech:

a) Půjčila jste si na prezentaci kolegovu flashku a ztratila ji.
b) Váš spolupracovník je nevyléčitelným milovníkem Star wars a místy hovoří v "klingonštině".

Jistě vás bude zajímat: Tipy na dárky: PRO ŽENU