Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co mu mám proboha koupit k Vánocům?

Co mu mám proboha koupit k Vánocům?
Co mu mám proboha koupit k Vánocům?
Zdroj: Isifa.com

Dárky pro partnery bývají tou nejhorší vánoční noční můrou. Jak se vyhnout obligátním ponožkám? Co muži doopravdy chtějí pod stromeček?

Diskutujte: Čím jste partnera pod stromečkem nejvíc „dostala“?

„Vždycky přesně vím, čím potěším svou mámu, sestru, kamarádku nebo tchyni. Stačí na chvíli vyrazit do obchodů a hned mi něco padne do oka. Ale koupit něco pro manžela, to je vždycky utrpení,“ říká Karolína.

„Za jedenáct let, co jsme spolu, už jsem si v duchu odškrtla desítky věcí, které mu kupovat nemám. Oblečení – buď mu nesedí velikost, anebo se mu to nelíbí. DVD, knihy, hudba – pokud si něco opravdu přeje, koupí si to sám. A když ne, zůstane to ležet v knihovničce.“

„Můj muž ještě víc nesnáší takové ty dárky, které mu naznačují, že má něco začít dělat. Třeba činky na cvičení. Nebo nějaké nářadí,“ dodává její kamarádka Klára. „A úplně nejhorší pak jsou dárky, u kterých okamžitě prokoukne, že je to něco, co chci vlastně pro sebe. Jako třeba lístky do divadla.“

A co na to říkají sami muži?

„Před pár lety mi moje tehdejší přítelkyně darovala luxusní plnicí pero, fotoalbum a elegantní kravatu. Připadalo mi, že ze mě chce mít někoho jiného, někoho, kým nejsem,“ konstatuje Jakub.

Co mu mám proboha koupit k Vánocům? Co mu mám proboha koupit k Vánocům? Zdroj: Isifa.com

„Jak to dopadlo? Perem jsem v životě nepsal, fotky dodnes skladuju v krabici od bot a kravata navždycky zůstala ležet na dně šatníku.“

Jak se podobných chyb vyvarovat? Kafe.cz vám proto přináší několik tipů na zaručeně úspěšné dárky pro muže:

1. Lepší verze něčeho, co už má. Používá váš partner něco, co už je ošoupané, poslepované, napůl nefunkční? Pořiďte mu to v nové, vylepšené verzi! Ať už jde o kávovar, budík nebo rybářskou stoličku. Nesnažte se ovšem nahradit něco, co doopravdy miluje.

2. Něco, co doopravdy chce. Hlavně se ho nesnažte svými dárky „vylepšovat“. Nekupujte mu předplatné do Rudolfina, když touží po předplatném do pivního klubu.

3. Cokoli praktického. Stojan na cédéčka? Ubrousky na čištění monitoru počítače? Kdybyste takovýhle dárek dostala vy od něj, pravděpodobně vás moc nenadchne. Ale u mužů praktické dárky opravdu fungují.

4. Jídlo a pití. Alkohol, který má rád. Sýry. Pálivé omáčky. Nakládané pochutiny. Gurmánské dárky se obvykle neminou účinkem.

5. Cokoli na sport. Samozřemě by mělo jít o sport, který váš milý doopravdy provozuje. Nikoli o sport, který si přejete, aby s ním teprve začal.

6. Elektronika. Dobrá, novou tiskárnu ani mp3 přehrávač si raději vybere sám. Ale zajímavým příslušenstvím a doplňky rozhodně nic nezkazíte.

Co mu mám proboha koupit k Vánocům? Co mu mám proboha koupit k Vánocům? Zdroj: Isifa.com

7. Sex. Dejte mu sama sebe. A nemusíte se přitom balit do lesklého papíru. (Co třeba mašle kolem pasu, po jejímž rozvázání se dočká decentního soukromého striptýzu?)
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Nevšední dárky Zn: Last minute!

Nevšední dárky Zn: Last minute!

Vánoce na krku a vy pořád ještě nemáte pod střechou všechny dárky? Nechte se inspirovat kulturními tipy! Skvělým překvapením mohou být i vstupenky do…

Akční letáky