Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co darovat k Vánocům muži a co ženě? Jaké dárky nejčastěji kupují Češi

Dárky na Vánoce
Dárky na Vánoce
Zdroj:
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Vánoce klepou na dveře, v obchodech a obchodních centrech už stojí vánoční stromky a výzdoba, květinářství vystavují na odiv adventní věnce a vy zase stojíte před otázkou, co svému partnerovi nebo partnerce koupit a jak je potěšit?

Také by vás mohlo zajímat:

Nejrychlejší buchta na světě: 5 minut přípravy + 1 minuta v mikrovlnce

 Podle statistik různých reklamních a průzkumových agentur platí jedno: zapomeňte na papuče, ponožky, žehličky a podobné praktické dárky! Nejen ženy, ale i muži chtějí být rozmazlováni. Trendem se staly různé poukázky na zážitky nebo luxusnější doplňky. Ale stálicemi mezi dárky jsou i větší věci do domácnosti nebo kutilské nářadí. 

 V naší fotogalerii najdete deset nejoblíbenějších dárků pro NI a pro NĚJ. 

S růstem ekonomiky se zvyšuje i částka, kterou jsou Češi letos ochotni vydat za Vánoce. Za samotné dárky chtějí lidé dát v průměru 4 900 korun, což je nárůst o 250 korun. Na jídlo a výzdobu půjde 2 300 korun a na vánoční stromek zhruba pětistovka. Takže celkově letos rodina vydá přibližně 8 000 korun.
Nákupní žně čekají zejména e-shopy, protože nakupování přes internet je v posledních letech stále oblíbenější, a to nejen kvůli cenám a množství nabízeného zboží, ale i kvůli času, který tímto způsoben nákupu ušetříme. A jak se pohybují vánoční útraty v okolních zemích?
Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky