Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chyťte si Ježíška - Zbývá poslední týden na lov desítek balíčků!

Chyťte si Ježíška - Zbývá poslední týden na lov desítek dárků!
Chyťte si Ježíška - Zbývá poslední týden na lov desítek dárků!
Zdroj: Archiv, Jan Kundera a Thinkstock.com

Spousta tajemných balíčků čeká, než si je vysoutěžíte v naší velké vánoční hře. Kosmetika, DVD, cédéčka, káva, vstupenky a poukázky třeba do fitka... Ještě týden můžete zkoušet štěstí!

Už od začátku prosince se tady v redakci vrší balíčky, které čekají na své příjemce. Postupně jsme do některých z nich s Katkou nahlédly, abyste věděli, o co soutěžíte.

Zdaleka jsme nerozbalily všechny. Podívejte se ale pro inspiraci, co všechno už jsme vám ukázaly:

Chyťte si Ježíška - Druhá várka dárků

Vzhledem k tomu, že soutěž končí minutu před půlnocí na Štědrý den, pořád je ještě čas některý z dárků získat pro sebe nebo své nejbližší.

Dnes ráno vznikla v radakci www.kafe.cz zajímavá debata. Kdybychom mohly soutěžit my dvě (což samozřejmě nesmíme), který dárek by nás nejvíc potěšil. A tady je výsledek:

Jana: Přála bych si rodinnou vstupenku, kterou do soutěže věnovala ZOO Brno. V Brně mají medvíďata a spoustu zajímavých zvířat, která by určitě zajímala moje syny. Vrátila bych se tam ale i na Valentýna, protože mě zaujala možnost pozvat partnera na večeři přímo do tygřího výběhu. Uznejte, že lepší způsob, jak svému milému naznačit, že je k sežrání, byste jen těžko hledali:-) Více na   www.zoobrno.cz.

Katka: Kdybych čistě teoreticky soutěžit mohla, což jako zaměstanec nemůžu, přála bych si vyhrát nějaké pěkné čtení na zimní večery. Knížek máme od Ježíška pro vás opravdu veliké množství. A já bych si přečetla třeba tohle:

Sheila Levinová zemřela a žije v New Yorku

Je to román americké spisovatelky Gail Parentové, který poprvé vyšel roku 1972 a v mnoha zemích se stal bestsellerem. Posloužil jako předloha několika divadelních adaptací a byl i zfilmován. Jeho hlavní hrdinka Sheila Levinová je předobrazem Bridget Jonesové – vtipně, sebeironicky a trefně mluví z duše všem „nezadaným třicátnicím“, které provází smůla na chlapy.

Do soutěže nám knihu věnovalo nakladatelství Daranus

A co dalšího je pod redakčním stromečkem?

Hned pro deset čtenářek balíček romantických knížek z edice Harlequin

Mimochodem... Věděla jste, že čtením romantických zamilovaných příběhů si můžete krátit dlouhé zimní večery přímo na www.kafe.cz on-line?!

Máme pro vás několik románů na pokračování, klidně se do nich ponořte hned:

Na tři milovnice kávy čekají půvabné hrnečky s logem kafe.cz.

Dále pro vás máme velmi originální dárkovou poukázku na Drbání od společnosti Esennce. Je to relaxační zážitek, na který hned tak nezapomenete. Zažijte na vlastní kůži Backscratch (drbání zad) v luxusním masážním salónu.

Tak držíme palce! Soutěžit můžete ZDE.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Tipy na vánoční dárky: PRO MUŽE

Co pod stromeček: PRO MUŽE

S nákupem vánočních dárků pro chlapy to bývá někdy trochu oříšek. Máme pro vás 10 tipů /na poslední chvíli), čím obdarovat všechny pány ve vašem…

Akční letáky