Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Výběr nejlepších chorvatských kempů, které vyjdou na stejné peníze jako české

Zdroj: shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (14)

Kempování má dlouhou historii a možnosti levného ubytování na chorvatském pobřeží patří mezi Čechy k nejoblíbenějším. Může za to cena, moře, vzdálenost, nebo zázemí? Asi všechno dohromady. Podívejte se na náš výběr nejlepších kempů, které jsou oveřené a prožít v nich dovolenou je radost.

Kemp Valkanela

Leží na západním pobřeží malebné Istrie, jižně od rušného přístavu Poreč. Přes den můžete lenošit na písčité pláži a v noci vyrazit za zábavou a bujarým nočním životem. V kempu je dostatek místa pro karavany i stany, psi mají volné pole působnosti a děti se mohou vyřádit ve velkém bazénu.

Kemp Zelena Laguna

Nedaleko od kempu Valkanela se nachází Zelena Laguna. Je mnohem rušnější a zaměřený výhradně na rodiny s dětmi, čemuž přispělo nedávné zrušení nudistické pláže v jeho těsné blízkosti. V nabídce má spoustu sportovních aktivit i animačních programů. Za zábavou do Poreče jezdí pravidelný vláček pro turisty.

Kemp Puntica

Třetí skvělou volbou na Istrii je skromný a klidný kemp Puntica. Místo zábavy pro děti, restaurací, barů a sportovního vyžití najdete jen plácky ve stínu olivovníků. Hledáte-li slušné zázemí a dostatek klidu na plážovém lehátku, je Puntica jasná volba!

Zdroj: shutterstock

Kemp Čikat

Na jednom z největších chorvatských ostrovů se nachází perla mezi kempy. Čikat je splněným snem každého dítěte. Vodní svět o rozloze 6.300m² je zabaví na celý den, rodiče tak budou mít dost prostoru pro relax ve stínu vzrostlých borovic. Bary, kavárny, restaurace, promítání a soukromá pláž - co víc si přát.

Kemp Njivice

Na ostrově Krk se nachází kemp Njivice. Více než na dětské návštěvníky se zaměřuje na sportovní rybolov, turistiku a potápění. Nechybí nic, co by mohl turista postrádat - elektřina, přívod vody, wifi, dubové háje a blízkost rybářské vesničky Njivice, která proslula svou spletitou historií.

Kemp Straško

Na ostrově v těsné blízkosti západního pobřeží Chorvatska leží další z oblíbených turistických cílů. Straško nabízí to, co hotelové rezorty - bazénový komplex, místní zoo, letní kino, opičí dráha přímo v moři, tenisové kurty, posilovna, bocce, šachy, hodiny jógy nebo pilates.

Zdroj: shutterstock

Kemp Holiday

Kemp Holiday leží na malém ostrůvku při jižním pobřeží. Je skromný na prostor, ale svou vybaveností se může směle postavit známějším kolegům. Písečná pláž u zátoky Mina je rájem pro děti i lenochy, nedaleké město Jelsa si zamilují nezdolní turisté a pohodu v ubytování na terasách si zamilujete během romantických západů slunce.

Kemp Slanica

Na ostrově Murter se nachází jeden z nejkrásnějších chorvatských kempů. Víc než pro plážové povaleče se hodí pro turisty a chodce. Celý ostrov patří mezi nejmalebnější v Chorvatsku a blízké okolí nabízí nespočet zajímavých přírodních krás i historických odkazů.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky