Charlotte a Alex: Ani trojčata nás nezastavila ve snu mít opravdu velkou rodinu

Tři porody, pět dětí
Tři porody, pět dětí
Zdroj: Instagram
Tři porody, pět dětí

Lidé založení rodiny často odkládají, ať z důvodu budování kariéry, pořízení vhodného zázemí, věku, času nebo peněz. I tak je mezi námi dost těch, kteří se početné rodiny nebojí a dětský smích je nabíjí.

Plán pro život

Charlotte a Alex měli pro život jasný plán. Vzali se a začali usilovně pracovat na založení rodiny. Netrvalo dlouho a světla na porodním sále ozářila prvorozeného syna Henryho. Byl zdravý, veselý a hravý. Věděli, že u jednoho přírůstku rozhodně neskončí, ale nechávali osudu volný průběh. Henry rostl jako z vody a život samotáře pro něj nebyl to pravé ořechové. Rodiče se rozhodli jít dalším dětem naproti a podařilo se. Na prvním ultrazvuku se ale místo jednoho zárodku objevily hned tři. Prvotní šok se mísil se zděšením, jak náročné bude těhotenství, porod i výchova. Naštěstí patří Charlotte se svým mužem mezi ranaře, kterým není žádná výzva svatá.

Rodiče jsou štěstím bez sebe.

Trojnásobná radost

Těhotenství nebylo jako procházka růžovým sadem. To, na co byla zvyklá z očekávání s Henrym, jako by teď neplatilo. Břicho měla obří, klenuté a sotva ho nesla. Sama Charlotte vcházela až několik kroků po něm. Čím víc se blížila cílová rovinka, tím větší měla obavy z porodu. U vícečetného těhotenství se automaticky volí císařský řez. Je to bezpečnější varianta pro matku a i děti. Začátkem roku 2017, kdy se pnutí nedalo vydržet a malé nezbednice se draly ven, se Henry dočkal tří roztomilých sestřiček. Vyčerpání i lokální bolesti, které novopečenou maminku soužily, šly stranou. Radost z čerstvě narozených dcer přehlušila všechna dočasná negativa.

Trojčata (Annabella Rose, Florence Violet, Lottie Bluebell) jsou roztomilost sama.

Do třetice/pětice všeho dobrého

O radost i dny plné strachu, strarostí a všedních peripetií se rodiče nezdráhají podělit na sociálních sítích. Annabella Rose, Florence Violet i Lottie Bluebell jsou společně s Henrym a mazlíčkem nevyčerpatelnou studnicí rošťáren. Zatímco Charlotte každý den plánuje a organizuje, aby byla skvělou mámou, ale i bedlivým strážcem, Alex chodí do práce a ve chvílích volna je na plný úvazek za rodinného šaška. I přes všechnu snahu manželé nepodchytili vše a už už jsou zase v očekávání. Jedni by se rozmýšleli, je-li to ještě únosné. Pro tuhle rodinku to ale neplatí. Berou vše, co život přináší. Už brzy do rodiny přivítají druhého synka. V takové kupě dětí se jedno navíc "ztratí".

Na internetu má celá rodinka ohromnou podporu a lidé s nadšením sledují, jak obratně se dá bruslit životem i s pěti dětmi na krku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky