Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

CD pod stromeček II

Více v galerii
Prohlédněte si všechny fotografie (2)

Přinášíme vám další výběr nových CD, které udělají radost pod vánočním stromkem.

ROBBIE WILLIAMS

 

Rok 2010 je pro něho rokem bilančním. Na desku In And Out Of Consciousness: Greatest Hits 1990 - 2010 seřadil své největší hity a přidal k nim také novinku Shame. Dohromady se na 2CD výběrovku, která se prodává za cenu jednoho CD, dostalo 39 písní!

 

JESUS CHRIST SUPERSTAR

 

Fenomenální muzikál Andrew Lloyd Webbera a Tima Rice se vrací!  Česká inscenace světoznámého muzikálu měla premiéru v roce 1994 a stala se z ní kultovní záležitost. Nové nastudování pro letošní rok připravilo Hudební divadlo Karlín. U příležitosti premiéry vychází CD s highlights z muzikálu, které oproti původnímu vydání obsahuje dva songy navíc.

 

19 ZTRACENÝCH PÍSNÍ WABIHO RYVOLY

 

Pocta „velkému králi trampských písní“ Wabimu Ryvolovi. Smutná neděle, Vracím se vracím, Chudák holka, Song o prchavosti voňavek, Song nočního nábřeží, Zde jsou lvi, Karolina, Bejt starej chlap, Odcházet za svítání, Velikonoce lampáře Tonyho, Čekání, Poslední weekend, Poselství, Proklatá fordka, Padá láska, Končí weekend, Vobyčejný pondělí, Čas divnejch písní, Jsem nejkrásnější..

 

PETR KOTVALD & STANISLAV HLOŽEK

 

Oblíbená dvojice, která má na svém kontě nejprodávanější český singl všech dob (Holky z naší školky), vydává dvojalbum DISKOHRÁTKY s nejpovedenějšími písněmi své kariéry. Kromě hitů na něj ovšem zařadila i písně, které byly velmi populární, ale na CD nikdy nevyšly. Raritou je na 2CD i vánoční verze Holek z naší školky.

 

MAXIM TURBULENC

 

Hity hitů na 3 CD! Veselá trojka, která má své příznivce jak u dětských tak dospělých posluchačů a diváků, je už léta těší nespočtem hitů. Všechny nejoblíbenější písničky najdete na tomto trojkompletu. Nechybí ani Jede, jede mašinka, Mraveneček, Jožin z bažin, S tebou mě baví svět, Včelka Mája...

 

NECHTE ZVONY ZNÍT/JÁ TU STOJÍM DÁL

 

Kolekce 2CD s nezapomenutelnou tvorbou našeho předního skladatele, který před třemi lety tragicky zemřel. Na albu Nechte zvony znít najdete 20 největších hitů Karla Svobody z repertoáru našich nejlepších zpěváků počínaje Karlem Gottem a Petrem Mukem přes Petra Koláře, Lucii Bílou až po Daniela Hůlku, Ivetu Bartošovou, Ilonu Csákovou a další.

 

PET SHOP BOYS

 

Aktuální album Ultimate vychází ve dvou různých formátech, jako klasické CD a také v limitované edici s bonusovým DVD, které obsahuje živý záznam z festivalu Glastonbury 2010, celou řadu televizních vystoupení v populární hitparádě Top Of The Pops a další bonusový materiál. 

 

BRYAN FERRY

 

Album Olympia je prvním Ferryho albem od roku 2007, kdy vydal studiovou nahrávku Dylanesque. Tentokrát připravil osm nových vlastních písní, předělal písničky od Tima Buckleyho (Song To The Siren) a Traffic (No Face, No Name, No Number) a přidal skladby, na kterých spolupracoval a které se již objevily na deskách skupin Scissor Sisters (Heartache By Numbers) a Groove Armada (Shameless).

 

JOHN LENNON

 

Jeden z nejslavnějších hudebníků všech dob by se v roce 2010 dožil sedmdesáti let. Zároveň je to třicet let, co byl zastřelen. Tato výročí si lze připomenout albem, které obsahuje patnáct největších hitů Lennonovy sólové kariéry. Album Power To The People - The Hits zároveň vychází také jako limitovaná verze s DVD, na němž zájemci najdou patnáct videoklipů.

 

CAMP ROCK 2

 

Nový TV film z produkce Disney Channel je druhým pokračováním "rockové" verze High School Musical, jak se snímku Camp Rock přezdívá. Slibuje opět zajímavou podívanou pro omladinu plnou hudebních "čísel" a chytlavých písní. Podobně jako v prvním díle i tentokrát se teenageři dočkají zpěvačky Demi Lovato a skupiny Jonas Brothers. Česká verze soundtracku navíc exkluzivně obsahuje novou píseň Ewy Farne..

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky