Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

CD pod stromeček I.

Také hudbou živ je člověk. Hudba pomůže odreagovat se, dobře naladit. Každý má rád jinou hudbu a my vám nabízíme výběr CD pro celou rodinu jako možné dárky pod vánoční stromeček.

Michael Jackson: MICHAEL

 

Michael Jackson Michael Jackson Zdroj:

Král popu nikdy nepřerušil svůj tvůrčí proces, vždy v předstihu pracoval na dalším albu. Díky novým písním na albu MICHAEL budou mít fanoušci výjimečnou možnost nahlédnout do způsobu, jakým král popu pracoval a tvořil a poprvé tak uslyší Michaelovy skladby, které chtěl dovést úspěšně k realizaci. CD bude  celosvětově vydáno 13. prosince 2010.

 

Shakira

 

Shakira Shakira Zdroj:

V Kolumbii narozená zpěvačka se objevila na hudební scéně počátkem devadesátých let. Letos se její skladba Waka Waka (This Time for Africa)”, oficiální píseň MS ve fotbalu, stala velkým hitem.

 

Christina Aguilera: BURLESQUE 

 

Christina Aguilera Christina Aguilera Zdroj:

Velmi očekávaný soundtrack obsahuje zbrusu nové skladby nazpívané pětinásobnou držitelkou Grammy Christinou Aguilerou, která je také jejich spoluautorkou. Soundtrack také obsahuje dva nové tracky nazpívané legendární zpěvačkou Cher, včetně silné balady „You Haven´t Seen The Last Of Me” z pera Diane Warren a produkované Mattem Serleticem.

 

Láďa Kerndl: Láďa Kerndl 65 Filmové melodie

 

Láďa Kerndl Láďa Kerndl Zdroj:

Filmové melodie jsou o pocitech, jsou spojeny s dějem a s osudy postav. Odráží se v nich láska, neštěstí, zrada, naděje, vítězství nad osudem.....Myslím si, že filmové melodie navždy zůstávají v paměti posluchačů a diváku. Když slyším nějakou známou filmovou melodii,hned mě napadne z jakého filmu to je. Věřím, že tomu tak bude i u posluchačů toho CD.

 

Falco 3:  25th Anniversary Edition

 

Falco 3:  25th Anniversary Edition Falco 3: 25th Anniversary Edition Zdroj:

Legendární album “Falco 3” slaví letos pětadvacetiny! V roce 1985 přinesl tomuto albu celosvětovou pozornost singl Rock Me Amadeus, který vévodil hitparádám po celé zeměkouli. Díky této písničce se Falco stal prvním německy mluvícím umělcem, který se probojoval na první místo singlové hitparády v USA. Dodnes na vrcholu amerického žebříčku nestanul jiný hit s německým textem.

 

Miro Šmajda: Čo sa týka lásky

 

Miro Šmajda: Čo sa týka lásky Miro Šmajda: Čo sa týka lásky Zdroj:

Od samého začátku 1. Česko - Slovenské superstar bylo jasné, že Miro bude patřit mezi favority celé soutěže. Tento mladý student architektury se totiž prezentoval jako někdo, kdo se na pódiu narodil a komu sedí klasická rocková píseň. Až na závěrečnou skladbu Last Forever je celé album ve slovenštině . Navazuje na tu nejlepší československou rockovou písničkářskou tradici. Texty ke všem jedenácti skladbám napsal Miro Šmajda, zároveň je i autorem hudby.

 

Elvis Presley: Blue Christmas

 

Elvis Presley Elvis Presley Zdroj:

Nová kompilace vánočních písních v podání Elvise Presleyho za skvělou cenu 129 Kč!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky