Casting: Jste veselá parta a rádi grilujete?

Grilování, casting s Hellmann's

Baví vás grilování? Máte osvědčené recepty a používáte při grilování také výrobky Hellmann‘s? Jste pro každou recesi a dokážete pobavit ostatní? Pokud ANO… přihlaste se na casting značky Hellmann´s, zahrajte si v televizním spotu a získejte odměnu 50.000 Kč!

Pro natáčení hledáme partu nejméně 3 lidí ve věku od 25 do 45 let, s nimiž bychom na začátku dubna natočili televizní reklamu. Reklama se objeví nejen v televizi, ale i v novinách, na internetu a v obchodech v České republice. Jako odměnu získáte 50 000 Kč v hotovosti, třeba pro vaši první grilovací party roku 2010.

Jak se můžete zúčastnit?

Vyplňte krátký dotazník na webu Hellmann’s.cz společně se stručným příběhem o vaší partě jak si takové grilování u vás doma nebo na chatě užíváte. Zašlete nám fotografie vás a pokud možno i místa, kde grilujete a kde by bylo možné televizní spot natočit. Na základě zaslaných materiálů vybereme nejvhodnější partu, kterou pozveme na osobní setkaní s marketingovým týmem značky Hellmann’s a režisérem reklamního spotu.

Těšíme se na Vaše příspěvky!

Vaše materiály můžete posílat do 28.2.2010. Podrobné podmínky spolupráce budou dohodnuty s výherci/výherkyněmi castingu.

Pokračovat na soutěžní formulář

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horoskop na 22.2. - 28.2.

Jak se vám bude dařit v lásce? A co zdraví? Budou se vás držet peníze? A co váš sexuální život, bude uspokojivý? Co na to říkají hvězdy?

Akční letáky