Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bořek Stavitel: Už ho vaše děti mají?

Zdroj: Profimedia.cz, archivy výrobců

Nestačí už vašemu dítěti pokojíček? Vidí, že jezdíte na chalupu, a proto chce také malý domeček pro sebe? Pořiďte mu ho.

Nároční předškoláci

Období předškolního věku je obdobím dost náročné, protože váš potomek už ledacos nového viděl a tak pro něj obyčejné autíčko nebo panenka nic moc neznamenají. Chce něco zajímavého, chce řešit situace, chce mít různé pomůcky a používat je. Tvůrci reklam se teď zaměřili na tuto věkovou kategorii. Děti už totiž aktivně sledují televizi a reklamou v ní bývají velmi ovlivněny. Vy potom kupujete drahé hračky, které po pár hodinách leží v koutě. Investujte a pořiďte takovou hračku, která vaše dítko zaujme na déle než na hodinu a navíc ho nenápadně odláká od televize.

Já mám vlastní dům

I když je tento typ vhodnější spíše pro rodiny žijící v domku, pokud máte slušné sousedy a u domu, ve kterém bydlíte dvorek, směle do toho. Kupte dítěti domek.

Srovnání – Happy House a Splash

Rozměry obou jsou podobné – Happy House 130x105x115 a Splash 98x118x115. Vzhledem k podobné velikosti bude hlavním ukazatelem vizuální dojem. Happy House je proveden spíše v modré, žluté a fuchsiové, u typu Splash převládá zelená, doplněné červenou a žlutou. Oproti prvnímu typu je tento domek spíše otevřenější, jde skoro o jakýsi altánek. Ačkoli jde o určitou investici, zvažte pozitiva a negativa. Odpoutání od televize, pobyt na čerstvém vzduchu a také pohyb za to možná stojí.

 

Domeček Happy House

Cena: 3600 Kč

Domeček typu Splash

Cena: 4300 Kč

Bořek - pozitivní reklamní produkt

Kdo by neznal Bořka Stavitele. Jde o britský oblíbený seriál pro děti, se kterým si vaše děti mohou v novém domečku i hrát. I lidé, kteří ještě děti nemají, ho určitě alespoň zahlédli. Jde o postavičku s bezesporu pozitivním nábojem a proto pokud chcete pořizovat hračky populární a slavné, pořiďte Bořka. Bořek nosí funkční svítilnu a může tak pracovat až do večera. Aby váš klučík nebo holčička mohli pracovat s ním, kupte do domečku ještě třeba sekačku na trávu a Bořkovi za dobře odvedenou práci mobilní telefon.

Akce: Bořek Stavitel Tour

Bořek se nyní dočkal i jevištní podoby. Britská hraná show s identickými postavičkami navštíví v premiéře i malé české diváky – v měsíci listopadu. Vstupenky jsou však v prodeji již nyní. Bořek je v představení vedoucí stavební firmy, která v malém městečku a jeho okolí opravuje silnice a domy a provádí ostatní mechanizované práce. Bořkovi pomáhá spolupracovnice a kamarádka Týna a několik stavebních strojů.

Tipy Kafe. cz

Bořek s lampičkou

Bořek Stavitel s lampičkou. Plyšová postavička Bořka s lampičkou. Lampička opravdu svítí.

Cena: 629 Kč

 

Bořkova továrna

Bořkova továrna – novinka mezi hracími sety Build it.

Cena: 1259 Kč

Bořek Stavitel, Bořkovy montérky

Okouzlující montérky z kvalitního českého materiálu pro radost malých kutilů. Slouží i jako praktické a nepostradatelné oblečení pro jejich volný čas.

Cena: 681 Kč

 

Bořkův obytný přívěs

Obytný přívěs mu slouží jako druhý domov. Po otevření posuvných dveří uvidíte postavičku Bořka. Každé kovové vozidlo z této unikátní řady má svoje specifické vlastnosti - magnetické a pohyblivé části. Součástí balení je i popisná sběratelská kartička se jménem vozidla.

Cena: 179 Kč

Bořkova myčka

Novinka mezi hracími sety - Bořkova myčka. Lze kombinovat s ostatními sety a vozidly z řady Build it.

Cena: 584 Kč

Máte už doma stále dobře naladěného Bořka Stavitele? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky