Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bojujte s krizí: 6 tipů, jak ušetřit sexem!

Zdroj: Profimedia.cz

Také se cítíte být obětí finanční krize? Pak vězte, že šetřit se dá i sexem. Následující tipy pocházejí od Britů, kteří jsou pověstní nejen svojí spořivostí, ale i nezvyklým smyslem pro humor. Na svých stránkách je otiskl deník The Sun.

1. Ušetřete za úklid

Tip pro pány: Vyrobte si šekovou knížku plnou kupónů na hanbaté služby.
Tip pro dámy: Šekovou knížku mu zabavte. Jednotlivé šeky vydávejte až poté, co provede drobné domácí práce. Ušetříte tak za úklidové služby! A navíc – šeky mu pak můžete proměnit ve skutečnost!

2. Ušetřete za topení

Jednou týdně vypněte topení, a pak se svým miláčkem hupsněte do postele. Samozřejmě zcela nazí! Společně se zahřívejte. Vědci věří, že tělesný kontakt s partnerem zvyšuje hladinu oxytocinu – tzv. hormonu mazlení. A vy ušetříte za topení.

3. Ušetřete na oblečení

Utrácet za spodní prádlo je zhola zbytečné! Pokud je přestanete kupovat, zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Odpadnou totiž rovněž náklady na jeho praní. A při sexu se nemusíte zdržovat se zbytečným rozepínáním a svlékáním.

4. Ušetřete za kino

Proč mrznout cestou do kina, za které ještě navíc musíte zaplatit? Místo toho se pohodlně rozvalte na gauči a přehrajte si nějaké domácí video. Podle psychologů vzpomínky na šťastné chvilky naplňují člověka pocitem uspokojení. Je libo něco pikantnějšího? Nahrajte si vaše postelová dobrodružství! Když to nebude erotický biják, tak výborná komedie určitě.

5. Ušetřete za masáž

Neutrácejte zbytečně za lázně! Namísto toho svému partnerovi udělejte erotickou masáž nohou. Reflexologie je alternativní zdravotní terapií, která dovede posílit libido a vyléčit sexuální problémy. Nohu miláčka nejprve smočte v horké lázni, poté ji potřete masážním olejíčkem a krouživými pohyby masírujte plošku pod patou. Tření tohoto místa mu udělá dobře v intimní oblasti!

6. Ušetřete za vodu

Sdílenou koupelí s miláčkem se vám sníží účty za vodu o polovinu. Navíc vás koupel příjemně naladí na žhavé milování. Koupelnu můžete vyzdobit okvětními lístky. Výhodné je volit olej s vůní levandule. Ta totiž zvyšuje mužskou touhu, a navíc ulevuje od stresu. Koupel si zpestřete erotickými hrátkami. Snažte se důkladně umýt jeden druhého bez použití rukou!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky