Největší aquapark v Čechách Aquapalace Praha nabízí bohatý výběr tobogánů, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený otevřený Canyon, který přibyl v minulém roce.

Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem připravil Aquapalace Praha také každý den během velikonočních svátků animace pro malé i velké (2. 4. – 6. 4. 2015), bohatou pomlázku – spoustu soutěží o dárky motivované filmem „Ovečka Shaun ve filmu“ a volné vstupy do Aquapalace Praha, možnost potkat se a vyfotit přímo s ovečkou „Shaun“ a další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou.

V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, obdobu pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

Na své si ovšem přijdou také milovníci Saunového světa, na Zelený čtvrtek a Bílou sobotu je ve večerních hodinách připraveno romantické saunování při svíčkách, velmi oblíbené především mezi milovníky relaxace a luxusu. Dobrou zprávou pro všechny návštěvníky je, že během Velikonoc platí v resortu Aquapalace Praha akce „Pátý platí pakatel“, určená kolektivům pěti návštěvníků, kteří navštíví v jednom čase Aquapalace Praha a také si budou chtít návštěvu v našem největším aquaparku v Česku společně užít. Prostě Pohádková Pobídka Platí Pouze Pro Partu! „Na Velikonoce jsme se snažili připravit zábavu pro všechny návštěvníky, aby si den u nás užila celá rodina a odnesla si spoustu jedinečných zážitků. Velikonoční svátky u nás musí být zkrátka jedinečné!“ říká Zdeněk Bartůška, ředitel Aquapalace Praha. Více na www.aquapalace.cz