Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Blesková soutěž – kdo vyhrává nákup zdarma?

Zdroj:

V listopadu jsme vyhlásili soutěž o nejlepší tip na dárek. Vítěz získává poukázku na nákup v hodnotě 50 EUR. Kdo to je a jaké dárky jste nám poradili? Čtěte pro více informací...

Soutěž jsme pořádali spolu s mezinárodním obchodním portálem eBay, který naší redakci dal k dispozici 5000 Kč, abychom je utratili za co nejzajímavější dárky podle daných podmínek. Proto jsme si vzali na pomoc naše čtenáře. Tipů jsme dostali hodně, ale ne všechny splňovaly podmínky soutěže. Některé nebyly vybrány z nabídky eBay, některé nesplňovaly podmínky, do jaké kategorie měly dárky spadat. Přesto jste nás inspirovali.

Výherce

Jako nejlepší tip redakce vyhodnotila ten od Martiny P., která nám poslala tip na boty značky Manolo Blahnik, které nosila Carrie v seriálu Sex ve městě. Martina získává od eBay poukázku na 50 EUR, které může utratit za jakýkoliv nákup.

Nakoupili jsme

Inspirování vašimi tipy jsme utratili nám přidělených 5000 Kč na mezinárodním tržišti eBay za následující dárky:

Kabelka Kate Spade Dutchess County Small Dane

kabelka Kate Spade Dutchess County Small Dane

Značková kvalitní kabelka z červené kůže a zdobením ze 14karátového zlata. Značka Kate Spade New York v ČR zastoupení nemá. 3 vnitřní oddíly, kapsy na zip. Bežná cena 229 US dolarů.
Umístění: USA
Clo: -

Cena: 2430 Kč (109.99 USD + 25.99 USD doprava do ČR)

Philips/Swarovski 16 GB USB flash drive

Philips/Swarovski 16 GB USB flash drive

Ozdobná přenosná paměť o kapacitě 16 GB. Vaše data slouží zároveň jako šperk ve tvaru srdce posety kameny Swarovski, který můžete díky šňůrce nosit na krku.
Umístění: USA
Clo: -

Cena: 1450 Kč (69.05 USD + 12 USD doprava do ČR)

Jak vidíte, nakupování v zahraničí může být velmi výhodné i s poštovným. A to jak z Evropy, tak ze vzdálenějších obchodů. Ještě nám zbývá k utracení cca 1000 Kč, brzy doplníme třetí poslední vybraný dárek z eBay.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky