Největší aquapark v Česku Aquapalace Praha rozšířil v loňském roce počet tobogánů, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený rekordně dlouhý Canyon, který přibyl v minulém roce.

Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem v letošní sezoně připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

Pokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci ve vlnách. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že jsme na pátek 30. ledna navíc připravili program s klauny, kde se vaše děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a vy tak můžete mezitím odpočívat v Saunovém světě.

„Na sezonu jarních prázdnin jsme se snažili připravit zábavu pro všechny věkové kategorie, aby si den u nás užila celá rodina a návštěva se stala neopakovatelným zážitkem. Hlavní výhodou, kterou můžeme nabídnout na rozdíl od lyžařských areálů, je absolutní nezávislost na počasí, jelikož voda u nás má stálou teplotu 29 °C, takže plánovaný výlet k nám v žádném případě nemohou narušit nepříznivé klimatické podmínky. Na den vysvědčení dále bude plynule od víkendu navazovat sezona jarních prázdnin, která bude zahájena od 31. ledna a bude pokračovat až do poloviny března. Akce Děti za korunu však pokračuje až do posledního březnového dne,“ řekl Štěpán Vele, ředitel marketingu a obchodu resortu Aquapalace Praha.