Růžový průvod povede 11 ambasadorek. Letošní motto zní: Před rakovinou prsu se neschováš. Vydejte se na Pochod, který zachraňuje životy. Na AVON Pochod proti rakovině prsu.

"Jsme velmi hrdí na to, že AVON Pochod je největší charitativní akcí svého druhu v České republice. V letošním roce máme za cíl upozornit na to, že jen polovina žen se věnuje prevenci, což je alarmující,“ prozradila generální ředitelka společnosti AVON Cosmetics pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan.

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovině prsu 2014. Autorkou dámské verze je mladá návrhářka a studentka Vyšší školy oděvního návrhářství v Praze 7 Lucie Bendlová. Dámské i pánské Tričko zakoupíte za cenu 399 Kč u AVON Lady a Gentlemanů nebo na www.zdravaprsa.cz. Od 1. května v síti partnerů AVON Pochodu, např. na zoot.cz, ve vybraných prodejnách C&A a SCAN quilt, na scanquilt.cz, v obchodní síti Home&Cook nebo v areálu Žlutých lázní. Varianty pro dámy a pány je možné zakoupit ve dvou velikostech. Výtěžek z Trička putuje na veřejnou sbírku Avonu, ze které jsou podporovány preventivní činnosti a projekty zabývající se podporou nemocných žen a vyhodnocováním screeningových dat na území ČR.

Novou ambasadorkou Pochodu je herečka Markéta Hrubešová, hvězda seriálu Cesty domů.

  • Cílem Pochodu jsou Žluté lázně, kam již tradičně zamíří „růžová vlna optimismu a naděje“.

Návštěvníci se mohou v cíli těšit na hudební vystoupení Adama Mišíka, Petra Bende & band, Support Lesbiens a zazpívá i další nová ambasadorka AVON Pochodu zpěvačka Lenka Filipová. Tím ale akce nekončí a pro účastníky Pochodu je od 19 hodin připravena i After party v Hard Rock Cafe Praha.

Dáváte přednost běhu?

Pro ty, kdo raději běhají, než chodí, je připravena skvělá alternativa. Ranní AVON předBěh s Ivou Pazderkovou v obráceném směru v den AVON Pochodu. A pokud raději běháte večer, je pro vás připraven i AVON Běh v rámci GP Batteries Night runu, který se během roku uskuteční v šesti českých městech. Při této příležitosti uvádí na trh společnost Nutrend jedinečnou sportovní láhev. Ta se spolu s oficiálními podkolenkami Běhu značky CEP a růžovými potítky stane jistě oblíbenou výbavou každé běžkyně. Příspěvek z registrací na akce, jakož i ze zmíněných produktů a setu baterií GP Batteries, bude věnován na konto AVON proti rakovině prsu.

Večer na oslavu úspěšného dne si můžete připít limitovanou edicí vína Cuvée Naděje, kterou speciálně u příležitosti AVON Pochodu 2014 uvádí na trh Zarazické vinařství. „Je nám velkou ctí podpořit projekt, který zachraňuje lidské životy,“ uvedl vinař Tomáš Zbořil. Zakoupením růžového vína ve vinařství, v síti Náš grunt a dalších vybraných místech přispějete 50 Kč na veřejnou sbírku.

Více informací o akci najdete na www.zdravaprsa.cz