Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adventní kalendář: Vyhrajte jednu ze tří poukázek do Starbucks v hodnotě 300 Kč

Adventní kalendář: Vyhrajte jednu ze tří poukázek do Starbucks v hodnotě 300 Kč
Adventní kalendář: Vyhrajte jednu ze tří poukázek do Starbucks v hodnotě 300 Kč
Zdroj: www.starbuckscoffee.cz

Užíváte si rádi sváteční atmosféru a zároveň nemůžete být bez svého milovaného životabudiče? Provoňte si o Vánocích domov vůní speciální zrnkové směsi Starbucks Christmas Blend, kterou vám v kavárně na přání rovnou umelou.

Vánoční edici kávy připravuje Starbucks každý rok už po 30 let a za tu dobu se typické červené sáčky s nápisem Christmas Blend staly v tisících domovů na celém světě neodmyslitelnou součástí toho nejkrásnějšího období v roce. Starbucks používá vždy prvotřídní kávu arabica a v letošní směsi kombinuje vyzrálá kávová zrna ze Sumatry s intenzivní chutí a vůní kávových zrn z Jižní Ameriky a Indonésie.

Kavárenský řetězec Starbucks v nové verzi věrnostního programu, který zahrnuje své zákazníky hvězdami. Sbírejte je a užívejte si nápoje zdarma, exkluzivní nabídky a dárky. Stáhněte si novou aplikaci a využívejte komfortu placení svých nákupů mobilem. Za registraci do programu získáte skvělý muffin a po deseti transakcích na vás bude čekat nápoj zdarma. Ani vaše narozeniny neprojdou bez povšimnutí – Starbucks pro vás bude mít chutný dáreček. Dále si bez jakýchkoli dodatečných nákladů můžete vychutnávat limitovanou edici Origin Espresso a budete mít přístup k dalším akcím.

Starbucks Card, kterou lze dobít na 200 Kč a víc a se kterou můžete platit ve všech kavárnách Starbucks, je také dobrým tipem na dárek k Vánocům, ke sv. Valentýnovi či jiným příležitostem.  

Využívání programu je teď ještě pohodlnější! Značka představila mobilní aplikaci Starbucks pro střední a východní Evropu, díky které můžete spravovat svůj účet a platit za své oblíbené produkty bezhotovostně pomocí kódů, které lze jednoduše naskenovat. Aplikace umožňuje mimo jiné zjistit, kde je nejbližší kavárna. Aplikace je zdarma ke stažení v App Store nebo Google Play a funguje v systému iOS i Android. Svou stávající kartu můžete používat i nadále a novou aplikaci, která vám přinese větší pohodlí, si stáhnout dodatečně. Aplikace Starbucks pro střední a východní Evropu je prvním řešením tohoto typu. Spojuje výhody věrnostního programu s pohodlím mobilních plateb, což vyhovuje potřebám současných zákazníků. Obrovský úspěch aplikace a její oblíbenost ve Spojených státech je důvodem, proč byla nyní uvedena i na český trh.

www.starbuckscoffee.cz

Soutěžit můžete ZDE!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Podtrhněte svou ženskost!

Podtrhněte svou ženskost!

Chladné počasí nás obléklo hned do několika vrstev, přesto by žádná žena neměla zapomínat na svou ženskost. V prodejnách KiK si vyberete ze široké…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU