Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adventní kalendář: Vyhrajte jednu ze dvou sad VOLUME ONE

Adventní kalendář: Vyhrajte jednu ze dvou sad VOLUME ONE
Adventní kalendář: Vyhrajte jednu ze dvou sad VOLUME ONE
Zdroj:

Inebrya je špičková značka vlasové kosmetiky, která je vyráběná zvláště pro profesionální kadeřníky. Vlasová kosmetika Inebrya nabízí svým zákazníkům v podobě hairstylistů a návštěvníkům salonů několik speciálních produktových řad, které jsou určené pro různé typy vlasů a jejich individuální potřeby.

Vyzkoušet tak můžete napříč pestrobarevnou škálou produktů například prvotřídní bezoplachové péče, šampony, kondicionéry, masky, oleje na vlasy anebo oblíbené stylingové přípravky, které vám usnadní úpravu všech typů vlasů a účesů a udrží je perfektně zafixované a upravené po celý den. Kromě výjimečných pečujících řad vyvinula Inebrya exkluzivní novou technologii ve způsobu barvení. Barvy Inebrya jsou bez amoniaku a na jejich aktivaci je potřeba oproti běžným barvám pouze 10% oxidant. Inebrya barvy mají jednoduše výjimečné technologické složení, které zaručí překrásnou barvu a zároveň dodávají vlasům péči a nepoškozují je.

Produkty kosmetické značky Inebrya jsou ještě více profesionální, ještě více všestranné a ještě více moderní, speciálně vytvořené pro profesionály, kteří chtějí krásu a kvalitu v jediném řešení. Inebrya se zaměřuje především na barvy, a tak nabízí technické produkty na barvení a na barvené vlasy. Mnoho zákazníků světovou značku Inebrya zná a dožaduje se účinků péče této vlasové kosmetiky. Nabídněte zákaznicím to, co chtějí. Nabídněte jim značku Inebrya a uvidíte, že zákaznice vám budou přibývat. Prohlédněte si salóny s kosmetikou Inebrya.

VOLUME ONE je ideální produkt nabízející 15 účinků pro jemné, papírové a tenké vlasy. Speciálně vhodné pro tvorbu objemných účesů a přináší vitalitu a podporu vlasů bez života.

VOLUME SHAMPOO je objemový šampón pro jemné vlasy bez života. Delikátně čistí vlasy, posiluje a dodává podporu, zanechává vlasy lehké, hebké a lesklé. Aplikujte do vlhkých vlasů, masírujte a poté vypláchněte.

VOLUME KONDICIONÉR je ideální pro jemné vlasy bez života. Zabraňuje zacuchávání, dodává objem od kořínků a posiluje celou strukturu vlasů, dodá objem do délek. Aplikujte po šamponu do ručníkem vysušených vlasů, pročešte a nechte působit, poté opláchněte.

15 VÝJIMEČNÝCH ÚČINKŮ = 15 BENEFITŮ PRO VAŠE VLASY

EXTRÉMNÍ OBJEM
PODPORA OBJEMU - poskytující podporu
PRUŽNÝ OBJEM
PŘIROZENÝ OBJEM - fixuje vlasy jemné a lehké
LEHKÝ OBJEM - nezatěžuje vlasy
LESKLÝ OBJEM - dodává lesk
FRIZZ-FREE objem - eliminuje frizz krepatění okamžitě
VÝDRŽ OBJEMU - zvyšuje hustotu a držení účesu
ZDRAVÝ OBJEM opravuje a posiluje
VITÁLNÍ OBJEM revitalizuje vlákna vlasů
SOFT OBJEM vlasy se snadno rozčesávají
OCHRANNÝ OBJEM ochraňuje vlasy od tepla a mechanické námahy
BEZPEČNÝ OBJEM ochraňuje styling od vlhkosti
KOMPAKTNÍ OBJEM - bojuje proti lámání vlasů
KONTROLA A OBJEM - anti-statický efekt

www.inebrya.cz

Soutěžit můžete ZDE!  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Netradiční kapr s hruškami

Netradiční kapr s hruškami

Vánoce jsou svátky klidu, pohody a dodržování tradic, proto by na vánoční tabuli neměl chybět ani oblíbený kapr. Značka Krušovice nyní přichází s…

Akční letáky