Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Activia u našich čtenářek zabodovala

Samy na sobě zkusily otestovat účinky výrobků Activia čtenářky Vlasty, Týdeníku Květy a internetového časopisu www.kafe.cz. Většina z nich má radost, protože jejich trávení se znatelně zlepšilo.

Osmdesát našich čtenářek v březnu po dobu dvou týdnů konzumovalo každý den jeden z výrobků Activia. Do testu všechny ženy vstupovaly s tím, že trpí mírnými problémy se zažíváním. Díky pravidelnému doplňování jídelníčku o zakysané mléčné výrobky, tvarohy nebo nápoje, obsahující živé probiotické kultury, se ale jejich trávení mnohdy znatelně změnilo a potíže ustoupily.

Activia

  • Více než polovina testujících při závěrečném hodnocení oznámila, že cítí zlepšení dřívější plynatosti, dvě třetiny se částečně nebo úplně zbavily nadýmání a pocitů těžkosti po jídle. Nejvíce Activia vítězila v boji s nepravidelným vyprazdňováním a s chutí na sladké.

„Na užívání výrobků Activia jsem především ocenila, že po nich mám pravidelnou stolici. Dříve jsem chodila pouze jednou za týden, po 14denním testu mé vyprazdňování funguje denně. Takže i nadále budu Activii kupovat a nejméně jednu za den sním,“ říká paní Markéta Heinrichová.

Activia od Danone je zakysaný mléčný výrobek, který můžete konzumovat každý den v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Obsahuje dvě klasické jogurtové kultury (Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus), které jsou běžně prospěšné pro naše zdraví. Navíc obsahuje unikátní patentovanou kulturu DN-173010 Bifidus ActiRegularis®. Její účinek jako jedné z mála prokázalo 17 klinických studií, které byly zaměřeny na schopnost kmene působit pozitivně na střevní mikroflóru - díky tomu se udržuje zažívání v pohodě.

Activia tvaroh vanilkaActivia jogurt jahoda

75 %

  • Tři čtvrtiny dotázaných žen sdělily, že se pravidelnost jejich vyprazdňování výrazně nebo mírně zlepšila.

69 %

  • Toto procento žen díky konzumaci Activie zaznamenalo redukci chuti na sladké.

75 %

  • Tři ze čtyř žen po zkušenostech z testování zařadí Activii do jídelníčku častěji než dosud.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky