Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

8 věcí, které nesmějí chybět v kabelce

Zdroj: Profimedia.cz, archiv výrobců

Znáte to: do večera sedíte v práci a když přijdete unavená domů, jste ráda, že lehnete do postele. Chystat si kabelku na zítra? Ani nápad! Jak to ale udělat, abyste měla po ruce vždy to, co právě potřebujete?

1. Deodorant? To je základ!

Co by nemělo chybět v žádné kabelce? Deodorant. Jen tak se vám nikdy nestane, že vás na jednání nebo na rande překvapí nepříjemný zápach… Na výběr máte velké množství: kuličkový (roll on), tuhý nebo variantu ve spreji. Výhodou je, že všechny druhy jsou vyráběny také v mini variantách, takže nezaberou příliš místa ani v té nejmenší kabelce.

2. Lak na vlasy? Určitě!

Ve stejnou »pidi mutaci« jako deodorant, si pořiďte také lak na vlasy. Zkušenosti se zplihlým účesem v hodinách odpoledních má snad každá žena, a tak lehké přelakování na toaletě vám přidá nejen na skvělém vzhledu, ale i na dobrém pocitu.

3. Rtěnka a make-up

Vylepšit svůj make-up můžete nejen před jednáním, ale také po návratu z polední pauzy. Lehké přepudrování a především oživení rtů rtěnkou, nebo leskem, udělá své a vy budete působit svěže a upraveně. Rozhodně na ně nezapomínejte.

4. Žvýkačky pro svěží dech

Můžete být perfektně upravená, ale k čemu vám to je, když vám dvakrát nevoní z úst. Přitom stačí málo. Váš dech osvěží balíček žvýkaček, který budete mít pohotově v kabelce. Nikdy nevíte, kdy budete »dech svěží jako vánek« potřebovat.

5. Parfém

Osvěží vás také malý parfém , který budete mít s sebou. Ať půjde o 30 ml balení, nebo o malý flakonek do kterého si svůj parfém přelijete. Jen pozor, aby se vám v kabelce nevylil a nezpů-sobil více škody než užitku. Koupit si originální balení se přece jen vyplatí.

6. Zubní nit

Na co zubní nit, když máte žvýkačky? Je to jednoduché. K obědu si dáte nudle s mákem, nebo jahody se šlehačkou a místo libého úsměvu se na ostatní budete zubit s nevábně vyhlížejícími kousky mezi zuby. Stačí však použít zubní nit a zase budete vypadat jako filmová hvězda.

7. Sluneční brýle

Sluneční brýle oceníte v každém ročním období. A to nejen když praží slunce. Budou se hodit i v případě, že po probdělé noci nezamalujete velké kruhy pod očima.

8. Něco na povzbuzení

Doplňky stravy jsou běžnou součástí života lidí, kteří alespoň trochu myslí na zdravý životní styl. Pokud jste ve stresu, nestyďte se a pořiďte si nějaký »životabudič«, třeba třezalkové kapsle. Třezalka je totiž výborná na pocuchané nervy a deprese. Chcete-li naopak trochu na-budit, kupte si Guaranu. Tato rostlina jihoamerického původu obsahuje guaranin a kofein, což jsou přirozené simulanty. Malá krabička, a nebo platíčko vám v kabelce radost nezabere a v případě nouze je jistě oceníte.

Tip Kafe.cz

Skvělým pomocníkem do kabelky je lesk na rty a balzám v jednom: Silk Gloss od Max Fac-tor. Rty po něm budou krásně zářit a navíc budou vyživené a hladké.

Cena: 259 Kč

Tip Kafe.cz

Zubní nit Sensodyne příliš místa v kabelce nezabere a má jednu velkou výhodu – je expandu-jící. Dostanete se s ní i do těch nejmenších zubních prostor, kterému se následně přizpůsobí. Navíc má příjemnou mátovou příchuť.

Cena: 65 Kč

Tip Kafe.cz

Parfém může být i vaše tajná zbraň. Například Magnifique od Lancome dokáže odhalit veškerou vášeň ženství. Kombinace vzácného dřeva Nargamota, extraktu z růží a šafránu dokáže vyvolat pocity lásky a vášně. A to už stojí za vyzkoušení.

Cena: 1590 Kč (balení 30 ml)

Tip Kafe.cz

Tato krásná rostlinka není nic jiného, než třezalka tečkovaná. Dražé z ní zakoupíte v každé lékárně a v některých drogeriích. Je ideálním pomocníkem při podrážděnosti, nesoustředěnos-ti a depresi. Nikdy nevíte, kdy ji vytáhnete z kabelky, a tak se vyplatí ji mít po ruce.

Cena: 161 Kč (90 kapslí)

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky