6 příběhů BESTIÁLNÍCH MLADISTVÝCH ZRŮD: Jejich oběťmi byly také děti!

Těžko si představit něco horšího než se dočtete na následujících řádcích. Hlavními postavami je sedm dětí. Každé z nich bylo ve věku, kdy jiné běhají po lese nebo si hrají s panenkami. Těchto sedm malých zločinců ale na hry nemělo ani pomyšlení, toužilo ubližovat a vraždit. A bohužel nezůstalo jen u představ...

Marry Bell

Poprvé vraždila v 10 letech, což nebyla jediná šokující skutečnost v jejím případě. Zavraždila dva chlapce, čtyřletého Martina, kterého uškrtila a tříletého Briana, kterého ubodala. V druhém případě přizvala k činu kamarádku. Brianovi vyřezala do břicha nůžkami písmeno M, nůžkami mu také pobodala nohy a ustřihla penis.

Za vraždy si odseděla 12 let, psychiatrická vyšetření prokázala, že je typickým případem psychopata. Byla propuštěna pod cizí identitou, ovšem ví se, že má dceru a stala se také babičkou. O jejím případu vyšly dvě knihy, uvádí se v nich, že Marry byla sexuálně zneužívaná matkou, která se živila jako prostitutka a specializovala se coby domina. Marry Bell měli od jejích 4 let zneužívat i matčini klienti.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky