Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

5 věcí, kterých si užijte dřív, než budete mít děti

Mít ratolesti je fajn, na druhou stranu v určitých situacích je tak nějak lepší, když je nemáte. Užívejte si proto své bezdětnosti, protože nic netrvá věčně.

Zdroj: Thinstock Život ze dne na den

Když děti nemáte: Ráno o víkendu si třeba přispíte a nebo zajdete do fitka. Výhodou je, že většinou zvládnete obojí. Oběd si dáte někde ve městě a pak se ještě stavíte v oblíbené kavárně na espreso a dort. Kina, výlety a dokonce i dovolené řešíte většinou za pochodu, nic vás netlačí, neomezuje. Pokud máte kočku, dáte ji prostě k sousedce.

S dětmi: Brát věci, jak přichází, už není tak lehké, popravdě je to spíš nemožné. Každý váš den se řídí podle vstávání miminka, krmení, dopoledního i odpoledního spánku, koupání, ukládání. Nechcete si těžko zajetý režim jen tak nechat narušit, takže si s hraným klidem necháte ujít vše, co je pro vás sice zajímavé, ale nedostupné.

Až děti začnou chodit do školky či školy, stane se vaším nejlepším parťákem diář. Letní prázdniny máte dopodrobna rozplánované už v lednu a když budete mít kliku, zbude vám někdy okolo půlky července i pár hodin pro sebe.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky