Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

5 tipů na skvělé vánoční osvětlení

Zdroj: Profimedia.cz

Blíží se Vánoce, tak proč si sváteční zimní náladu nepřinést i do svého domu a nepořídit si nějaké to speciální osvětlení? Určitě jím zaujmete i své děti.

Tip 1: Okno plné hvězd!

Patříte mezi romanticky založené duše? Sledujete s dětmi rády noční oblohu plnou hvězd? Pokud jste odpověděla dvakrát ano, pak si neváhejte pořídit světelný řetěz plný hvězdiček. S ním budete mít zaručen krásný pohled na nebe i tehdy, když venku bude zataženo. A když se na vašem okně rozzáří desítky žárovek, bezpochyby uvidíte radostné oči vašich dětí.

Tip Kafe.cz

Vánoční osvětlení

Světelný řetěz se 48 žárovkami vyzdobí i velké okno. Navíc LED diody, které obsahuje, jsou velmi úsporné – spotřebují až o 70 % energie méně a mají čtyřikrát větší životnost než běžné žárovky. Nemusíte se proto bát, že vás rozzářené okno zruinuje. Vydrží vám svítit až 20 000 hodin!

Cena: 399 Kč

Web: ikea.cz

Tip 2: Hvězdy uvnitř pokoje

Plné hvězd můžete mít nejen okno, ale také pokoj. Stačí si zvolit jednu z interiérových světelných dekorací, která je určená k zavěšení do místnosti. Zářit tak může jakákoli místnost u vás doma – třeba dětský pokoj. Zavěsit ji můžete na stěnu, anebo umístit místo závěsu jako svítící předěl místnosti. Navodí tu pravou vánoční atmosféru.

Tip Kafe.cz

Světlený řetěz

Dalších 48 žárovek si můžete pověsit na stěnu, dveře, nebo doprostřed pokoje. Vytvoří velmi efektní vánoční dekoraci, která se bude líbit dětem i dospělým. Závěs je navíc odolný vůči nárazům a chvění, a tak se nemusíte bát ani tehdy, pokud o něj děti zavadí.

Cena: 399 Kč

Web: ikea.cz

Tip 3: Záře pro váš balkon

Nejen interiér, ale také exteriér domu můžete rozsvítit vánočními světly. Pokud bydlíte v paneláku a máte balkon, neměla byste zapomenout ani na něj. Již z dálky bude krásně zářit a svou výzdobou jistě zastíníte všechny sousedy. Máte rodinný dům? I sem skvěle zapadne! Váš dům v ulici se bude krásně vyjímat.

Tip Kafe.cz

Girlanda pro balkon

Tato 180 cm dlouhá girlanda je přímo ideální na výzdobu balkonu, anebo prostoru pod oknem. Její součástí je 50 světýlek, které nádherně září uprostřed umělých smrkových větví.

Cena: 790 Kč

Web: neckermann.cz

Tip 4: Přivítání od soba

Přijdete domů z práce a přede dveřmi vás nadšeně vítá sob. Hloupost? Vůbec ne! Pokud si pořídíte speciální vánoční dekoraci ve tvaru věrného společníka Santa Clause. Kdoví, třeba pak s dárky přiletí i k vám. Každopádně jím před svým domem vytvoříte veselou a pohodovou vánoční atmosféru a na vánoční svátky jím navnadíte své děti.

Tip Kafe.cz

Svítící sob

Efektní venkovní osvětlení v 3D vzhledu vykouzlí vánoční atmosféru před vaším domem. Stačí zapojit do zásuvky.

Cena: 1 499 Kč

Web: neckermann.cz

Tip 5: Rozzařte svoje dveře!

Vytvořte si dokonalou slavnostní atmosféru a rozsviťte i své dveře! K tomu vám postačí speciální girlanda, která se hodí pro vnitřní i venkovní použití. Pokud máte rodinný domek, můžete vyzkoušet obě varianty. Vaše děti budou nadšené, když uvidí vánočně vyzdobené a zářící dveře do domu!

Tip Kafe.cz

Girlanda pro slavnostní výzdobu

Je dlouhá přes pět metrů, najdete na ní na osmdesát světýlek a spoustu červených mašliček – to vše na větvičkách připomínající vánoční jedli.

Cena: 1 399 Kč

Web: neckermann.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Děti a sex: Kdy je poučit?

Je ve vaší rodině sex téma, o kterém se nemluví? Chyba! Poradíme vám, kdy je ten správný čas s nimi o tom začít mluvit.

Akční letáky