Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

11 důvodů, proč využít služeb společnosti Kouzelná půjčka

11 důvodu, proč využít služeb společnosti Kouzelná půjčka
11 důvodu, proč využít služeb společnosti Kouzelná půjčka
Zdroj:

Pokud tento měsíc nevycházíte s penězi do výplaty, ale od využití služeb nebankovní společnosti vás odrazuje vysoká míra rizika toho, že narazíte na podvodnou společnost, tak vězte, že Kouzelná půjčka je společností, která má podmínky své půjčky nastaveny tak, aby byly maximálně transparentní a výhodné pro klienta. Nevěříte? Níže jsme pro vás připravili přehled 11 důvodů, proč využít služeb právě této nebankovní společnosti.

1.    Peníze získáte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který vám nabízí vysokou míru ochrany před nekalými praktikami (k těm je naopak benevolentní občanský zákoník, podle kterého poskytuje své půjčky řada nebankovních společností).

2.    V souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru vždy předem víte, o kolik půjčku přeplatíte a jaké jsou celkové náklady spojené s půjčkou vyjádřené ukazatelem RPSN (roční procentuální sazba nákladů).

3.    Kouzelná půjčka v souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru nevyžaduje po žadatelích o půjčku podpis směnky, rozhodčí doložku ani žádnou jinou formu zajištění.

4.    Kouzelná půjčka ke komunikaci s klienty nevyužívá telefonních linek se zvýšeným tarifem volání, místo toho používá standardní telefonní linky a e-mail.

5.    Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat půjčku až 10 000 Kč, což je jedna z nejvyšších hodnot na trhu.

6.    Pokud si u Kouzelné půjčky budete půjčovat pravidelně a své závazky budete řádně splácet, společnost vám bude postupně navyšovat maximální výši půjčky až na 50 000 Kč a splatnost až na 90 dnů.

7.    Splatnost půjčky si můžete prodloužit o měsíc za předem stanovený poplatek.

8.    Peníze z půjčky můžete mít na účtu již do 60 minut od odeslání žádosti.

9.    Kouzelná půjčka zasílá peníze na účet i novým klientům (řada nebankovních společností zasílá peníze novým klientům výhradně poštovní poukázkou, což je výrazně pomalejší transfer půjčených prostředků).

10.    Kouzelná půjčka pravidelně pořádá pro své klienty nejrůznější soutěže. Například: každý pětistý klient společnosti získá finanční odměnu ve výši 1 000 Kč, každý tisící klient pak vyhrává finanční odměnu ve výši 5 000 Kč.

11.    Díky výše uvedeným podmínkám se Kouzelná půjčka pravidelně umisťuje na předních příčkách nezávislých testů nebankovních společností. Pokud si peníze půjčíte u této společnosti, máte jistotu, že jednáte se seriózní nebankovní společností.

V případě, že vás zajímá, co může společnosti Kouzelná půjčka nabídnout právě vám, navštivte ještě dnes web www.kouzelnapujcka.cz, kde najdete kalkulačku nebankovní půjčky této společnosti a více informací o podmínkách půjčení peněz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky