Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

10 zásad, jak se chovat na veřejných záchodcích, abyste nechytili žádnou chorobu

Návod, jak se chovat na veřejných toaletách, aby jejich použití nebylo zdraví škodlivé
Návod, jak se chovat na veřejných toaletách, aby jejich použití nebylo zdraví škodlivé
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Jednou za čas tam bohužel musíme každý, a to i přesto, že může jít o nepříjemný zážitek. Jak to ale udělat, aby použití veřejné toalety neškodilo našemu zdraví a nebylo nám nepříjemné tam oněch několik minut strávit a zároveň, abychom i my po sobě nezanechali nějakou hrůzu?

Na veřejných záchodech se za den vystřídá mnoho lidí, tudíž je logické, že je zde i větší možnost znečištění nebo výskytu bakterií a dalších „potvor“. I když obsluha toalet bere svou práci poctivě a o záchody a jejich okolí se správně stará, nejsou tyto prostory tím nejpříjemnějším, kde se člověk může ocitnout a byť špína není na první pohled vidět, je všudypřítomná. V galerii najdete hned deset dobrých rad a fíglů, které, když si osvojíte, zvládnete i ony pověstné toalety z kultovního Trainspottingu. ;-) 

Poradíme vám třeba, jak poznáte nejčistší kabinku, jak správně splachovat, jak dlouho a čím si po použití veřejné toalety musíte mít ruce, aby to mělo vůbec nějaký smysl nebo čeho byste se na veřejném záchodě rozhodně neměli dotýkat.

Tak bereme zpět, tohle by nezvládl nikdo!


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky