Pošli vtip o tchyni a vyhraj!

Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma TCHÝNĚ.

Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma:

Téma:  Vtipy o tchyních

Přes vánoční svátky je to docela aktuální téma, a naše diskusní fórum naznačilo, že s tchyněmi nemají problémy jen muži. Zároveň věříme, že se mezi našimi čtenářkami najde dost tchyní, které svůj status berou s humorem :)

Odměna nejlepším

Autoři vtipů, které se čtenářům Kafe.cz budou nejvíc líbit, od nás dostanou originální hrníčky Kafe, trička a další ceny.

Výherci se stali ladyann za vtip Rozdíl, Jitka H. za vtip Zvířátka a Gianini za vtip Smuteční průvod,

Jak poslat vtip

Vtipy posílejte na e-mailovou adresu vtipy@kafe.cz s předmětem "Vtipy o tchynich". Obrázky a videa pošlete buď jako přiložený soubor k emailu, nebo nám na ně pošlete odkaz. Do e-mailu připojte jméno, jak chcete aby se zobrazovalo pod vaším vtipem v případě zveřejnění (autor) a vaši poštovní adresu, kam vám máme poslat výhru (nebude zveřejněna).

Termín

Vtipy můžete posílat do konce ledna. My je už po novém roce začneme začneme postupně zveřejňovat a vy budete moci hlasovat, který se vám nejvíc líbí. Po tomto tématu se budeme věnovat i dalším, můžete se těšít třeba na vtipy o mužích, blondýnkách, dětech... Ale zatím se věnujeme tchýním :)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky