Odborný poradce: Julia Burová

Julia Burova (nar.1977) i její sestra Marina Kopecká jsou původem ze Zapadni Sibiře (Tomsk). Obě mají vysokoškolské vzdělání, Julia je doktorkou medicíny. Feng šuej, numerologii, pozitivnímu myšlení a mnoho dalším východním směrům se věnují již delší dobu. Hodně věcí se naučily v Rusku. V ČR je Julia od roku 2006 a v témže roce spolu začaly podnikat a vytvořily Královnu feng šuej. Mají za sebou mnoho zajímavých zkušeností, ale zároveň se snaží neustále dál vzdělávat. Ve své praxi využívají znalostí z různých škol oboru feng šuej. Především je jejich poradenství založeno na škole kompasu. Měly to štěstí seznámit se s prací ruské mistryně feng-šuej Natalie Pravdinoj, dále pak s prací Lillian Too a dalších mistrů tohoto oboru.

Tento poradce odpovídá na vaše dotazy v poradně feng šuej

Kontakt

Osobní podrobná placená konzultace:
Královna feng šuej (ELEZIONE, s. r. o.)
Kabátníkova 2, 602 00 Brno
e-mail: elezione@email.cz
tel.: 603 587 502 a 731 003 723
www.kralovnafengsuej.cz

Na www stránkách najdete jak informace o základech učení feng šuej, které si v poslední době získává stále větší oblibu, tak časem i internetový obchod s pomůckami pro praktikování tohoto učení ve Vašem životě.

O feng šuej

Feng šuej je uměním žít v harmonii se stále proměnlivým prostředím. Je to zároveň umění komunikaci se vším co nás obklopuje, uměni přes vnější změny měnit vnitřní hlubší problémy, přinést víc štěstí a radosti do života. Náš vnitřní stav, nálady a rozpoložení se promítají do našeho prostředí (dům, být, kancelář). Například odrazem vnitřní samoty budou smutné obrazy a osaměle postavy (sošky, figurky atd.) v bytě. V pracovně úspěšného člověka často můžeme najít dekorace symbolizující úspěch a sílu (vztyčený kůň, plachetnice, orel, slon atd.) Když víme jaký vliv má na nás prostředí a umíme s ním komunikovat jsme pak schopni pouhou změnou interiéru a doplňků zlepšit spánek, navodit pocit spokojenosti a harmonie a dokonce i spustit tok dobrých náhod. To vše nám dnes přináší prastaré učení Feng šuej, které vzniklo na území staré Číny a za celá ta léta bylo výborně zdokumentováno a zachováno. Kromě feng šuej existuje mnoho dalších učení po celém světe, ale bohužel mnohém hůře se tyto znalostí podařilo předat nynějším generacím. Tak proč nezkusit to co je zde pro nás již tisíce lety?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek