Odborný poradce: Ing. Marina Kopecká

Ing. Marina Kopecká (nar.1979) i její sestra Julia Burová jsou původem ze Zapadni Sibiře (Tomsk). Obě mají vysokoškolské vzdělání, Marina je inženýrkou ekonomie. Feng šuej, numerologii, pozitivnímu myšlení a mnoho dalším východním směrům se věnují již delší dobu. Hodně věcí se naučily v Rusku. V ČR je Marina od roku 1997, Julia od roku 2006 a v témže roce spolu začaly podnikat a vytvořily Královnu feng šuej. Mají za sebou mnoho zajímavých zkušeností, ale zároveň se snaží neustále dál vzdělávat. Ve své praxi využívají znalostí z různých škol oboru feng šuej. Především je jejich poradenství založeno na škole kompasu. Měly to štěstí seznámit se s prací ruské mistryně feng-šuej Natalie Pravdinoj, dále pak s prací Lillian Too a dalších mistrů tohoto oboru.

Tento poradce odpovídá na vaše dotazy v poradně feng šuejnumerologické poradně

Kontakt

Osobní podrobná placená konzultace:
Královna feng šuej (ELEZIONE, s. r. o.)
Kabátníkova 2, 602 00 Brno
e-mail: elezione@email.cz
tel.: 603 587 502 a 731 003 723
www.kralovnafengsuej.cz

Na www stránkách najdete jak informace o základech učení feng šuej, které si v poslední době získává stále větší oblibu, tak časem i internetový obchod s pomůckami pro praktikování tohoto učení ve Vašem životě.

O feng šuej

Feng šuej (někdy psané feng shui) je uměním žít v harmonii se stále proměnlivým prostředím. Je to zároveň umění komunikace se vším, co nás obklopuje, způsob jak přes vnější změny měnit vnitřní hlubší problémy a tím přinášet více štěstí a radosti do života. Podle feng shui se náš vnitřní stav, nálady a rozpoložení promítají do našeho prostředí (dům, být, kancelář). Například odrazem vnitřní samoty budou smutné obrazy a osaměle postavy v bytě (sošky, figurky, atd.). V pracovně úspěšného člověka můžeme často najít dekorace symbolizující úspěch a sílu (vztyčený kůň, plachetnice, orel, slon atd.). Když víme, jaký vliv má na nás prostředí, a umíme s ním komunikovat, jsme pak schopni pouhou změnou interiéru a doplňků zlepšit spánek, navodit pocit spokojenosti a harmonie a dokonce i spustit tok dobrých náhod. To vše nám dnes přináší prastaré učení Feng šuej, které vzniklo na území staré Číny a za celá ta léta bylo výborně zdokumentováno a zachováno. Kromě feng shui existuje mnoho dalších učení po celém světe, ale bohužel se tyto znalosti podařilo mnohém hůře předat nynějším generacím. Tak proč nezkusit to, co je zde pro nás již tisíce lety?

O numerologii

Numerologie je o číslech, jimiž se projevuje realita. Je to zvláštní jazyk, který pomáhá. Tak jako se dnes moderní věda snaží svět vyjádřit v číslech, tak i před mnoha tisíci lety lidé využívali čísla k odhalení vlastností osobnosti a její budoucnosti, minulosti, současnosti. Numerologie pomáhá pochopit vztahové souvislosti, vrozené talenty a směry, kterými by se měl člověk ubírat. Z pouhého data narození lze vyčíst tak podstatné informace jako jsou kladné a záporné rysy charakteru, způsob jak se člověk projevuje a jeho silné a slabé stránky. Jsou to často nezbytné informace například pro pochopení proč jeden z partnerů jedná tak jak jedná, proč má člověk některá nutkání, jak s někým vycházet a také jak lépe chápat a vychovávat své děti. Numerologie se dělí dle informací, které chceme získat na osobní numerologický rozbor, partenrský rozbor, dětský rozbor či rozbor obchodních partnerů. Zajímavou a důležitou oblastí numerologie je výběr vhodného data ať už pro šťastnou svatbu, otevření restaurace či jiného podniku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek