DNES poslední šance stát se tváří kampaně Hellmann's

Hellmann's hledá pro velikonoční kampaň 2010 optimistickou, společenskou, rodinnou a dobrodružnou osobnost.

Hellmann’s patří neodmyslitelně k Vaší kuchyni, stejně jako Váš bramborový salát ke chvílím, kdy se scházíte s rodinou. Tyto okamžiky považujeme za jedinečné a byli bychom rádi, kdybyste se s námi o ně podělili.

Hledá se...

Pro velikonoční kampaň Hellmann’s 2010 hledáme optimistickou, společenskou, rodinnou a dobrodružnou osobnost, která se chce zúčastnit ojedinělého projektu pro jednu z nejznámějších značek na českém a slovenském trhu.

Pokud se chcete stát skutečnou tváří reklamní kampaně, podělit se o své kulinářské dovednosti se širokou veřejností a při tom prožít nezapomenutelný zážitek... velmi rádi uslyšíme právě o Vás!

Jak se přihlásit?

Rodinná oslava

Pro přihlášení stačí poslat e-mail s vaším příběhem, jak Vy a Vaše rodina trávíte volný čas a především vše o Vašem bramborovém salátu nebo jiných dobrotách s Hellmann’s, které připravujete o velikonočních svátcích pro svou rodinu. E-mail by měl dále obsahovat:

  • Vaše jméno a příjmení, věk a bydliště
  • E-mail a telefon, na kterém vás můžeme kontaktovat
  • Jak byste se popsal/a jednou větou
  • To vše spolu s vaším příběhem posílejte na adresu hellmanns@kafe.cz (klikněte pro předvyplněný formulář)


Na základě zaslaných odpovědí vybereme nejvhodnější uchazeče, kteří budou pozváni na osobní setkaní s marketingovým týmem značky Hellmann’s. Vaše příběhy můžete odesílat do neděle 25.10.2009 (můžete až do půlnoci). Podrobné podmínky spolupráce budou dohodnuty s výherci/výherkyněmi castingu.Hellmann's

Těšíme se na Vaše příspěvky!

Hellmann's

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky