Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přání z redakce: Užijte si krásné Vánoce i nový rok 2014

Přání z redakce: Užijte si krásné Vánoce
Přání z redakce: Užijte si krásné Vánoce
Zdroj: Luděk Nechvátal

Všichni, co vám vaří Kafe.cz, se sešli a rozpovídali se na téma, co mají na Vánocích nejraději. Mimo to prozradí, jaký nejpodivnější dárek si v životě pod stromkem rozbalili.

Katka (šéfeditorka Kafe.cz)

Co mám na Vánocích nejraději: Naprosto nepoeticky přiznávám, že mým nejoblíbenějším artiklem Vánoc jsou dárky. Ráda je dostávám i dávám.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Kdysi mi maminka mého partnera darovala pod stromeček něco, co jsem považovala za dětský fusak (děti jsme neměli a v dohledné době neplánovali). Až po letech, když jsem igelitový pytel rozbalila, se záhada vyřešila. Z domnělého fusaku se vyklubala obyčejná (dospělá) deka.

Já pro změnu jednou dala své mámě k Vánocům poukázku na Hydrocolon, což je vlastně odborně prováděný klystýr. Vzbudilo to tenkrát rozporuplné reakce mezi kolegyněmi, na to si pamatuji. Máma si to každopádně tehdá fakt moc přála (četla někde, že je to super) a měla velikou radost :-)

Moje přání čtenářům: Užijte si krásné Vánoce a ať vám nový rok přinese tu nejlepší kombinaci chutí a vůní, kterou si vůbec dokážete představit.

Honza (šéfeditor webu www.dumazahrada.cz)

Co mám na Vánocích nejraději: Dřív jsem míval na Vánocích nejraději, když skončily. Teď se těším na rozzářené oči mého syna.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Tak to nevím. Ale právě před chvílí mi dala moje kolegyně fantastickou kravatu s kačerem Donaldem!

Moje přání čtenářům: Každému Vánoce a Nový rok podle jeho chuti!

Lucka (produkťačka)

Co mám na Vánocích nejraději: Mám moc ráda, když už je po Štědrém dni, ze všech odpadne ten stres, jen si užívají volno a společnost blízkých a konečně nastává ta pravá vánoční pohoda.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: To bylo asi ještě na škole, když jsem dostala od kamarádů malou vodní želvičku. Byla strašně roztomilá, tedy do té chvíle, než jsem zjistila, že v dospělosti bude mít 35 cm velký krunýř a budeme kvůli ní muset pořídit terárium za desítku tisíc. Hodně absurdní dárek, protože ta želvička přišla na cca 50 korun.

Moje přání čtenářům Kafe.cz: Přeji vám, ať jste zdraví, opravdu si odpočinete a užijete si pohodu, kterou si po celém roce zasloužíte.

Eva (asistentka oddělení on-line) 

Co mám na Vánocích nejraději: Když se na Štědrý den všechen shon zastaví, sejde se rodina a užívá si společných okamžiků.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Tak to mě bohužel nic nenapadá, asi dostávám dárky, které nejsou absurdní :-)

Moje přání čtenářům: Ať máte hlavně pohodové Vánoce bez stresu, protože toho je za celý rok tolik, že si zasloužíme chvilku klidu a pohody.

Tomáš (webový analytik)

Co mám na Vánocích nejraději: Na Vánocích mám rád, že všechno jednou končí.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: K Vánocům jsem vzdycky chtěl milión dolarů a pěkný prsní svaly, zatím jsem to nikdy nedostal.

Moje přání čtenářům: Čtenářům přeji, aby měli vždy co a čím číst.

Radka (sale back office)

Co mám na Vánocích nejraději: Jídlo, čas strávený v rodinném kruhu a pohádky.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Keramické houbičky a trpaslíka na zahradu :-)

Moje přání čtenářům: Všem čtenářům Kafe.cz chci popřát krásné prožití vánočních svátků, plné klidu pohody a hlavně žádný stres. A do nového roku jen to nejlepší a pevnou vůli na dodržení novoročních předsevzetí.:-)

Markéta (obchodnice)

Co mám na Vánocích nejraději: Na Vánocích mám nejraději celkovou atmosféru, vůni cukroví , stromečku a purpury…

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Nejabsurdnější dárek jsem dostala od přítele, když jsme spolu začali bydlet, a to malířskou sadu na vymalování bytu.

Moje přání čtenářům: Všem čtenářům Kafe.cz přeji, ať je příští rok ještě lepší než ten letošní.

Michal (vývojář)

Co mám na Vánocích nejraději: Když se na Štědrý den všechen shon zastaví, sejde se rodina a užívá si společných okamžiků.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Tak to mě bohužel nic nenapadá, asi dostávám dárky, které nejsou absurdní :)

Moje přání čtenářům: Ať máte hlavně pohodové Vánoce bez stresu, protože toho stresu je za celý rok tolik, že si zasloužíme chvilku klidu a pohody.

Monika (šéf asistentka)

Co mám na Vánocích nejraději: Miluju tu jejich jedinečnou atmosféru, klid, pohodu, sníh, světlo svíček, blízkost přátel a kamarádů, procházky, svařáček... prostě se na chvíli zastavit. Také mám ráda to celkové zklidnění ve společnosti a pocit, že aspoň chvíli k sobě umíme být navzájem slušní a ohleduplní.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Asi mám obrovské štěstí, na žádný absurdní dárek si nemůžu vzpomenout. Tak doufám, že se tak nestane ani letos :-)

Moje přání čtenářům: Čtenářům Kafe.cz bych ráda popřála klidné Vánoce, plné pohody, lásky, blízkosti rodiny a přátel a také spoustu krásných chvil strávených s Kafem i CZ :-)

Vendula (obchodnice)

Co mám na Vánocích nejraději: Štědrý den, jelikož je u nás zvykem, že ten den jsme na sebe všichni hodní. Ale nejvíc se těším, až přijede má neteř se synovcem a rozsvítí se jim oči u rozbalování dárků - to mě fakt dojme.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: No po pravdě jsem asi šťastný člověk, jelikož si žádný takový dárek nevybavuji, teda když nepočítám období dětství, kdy mi každý dárek, který byl měkký, připadal absurdní a nebyla ani chuť ho rozbalit :-)

Moje přání čtenářům: Přeji jim, aby o vánočních svátcích prožívali ničím nerušenou vánoční pohodu a do nového roku hlavně štěstí, zdraví a spokojenost!!!

Rado (vývojář)

Co mám na Vánocích nejraději: Pohodu, stretnutie s rodinou, vianočné koledy a celú atmosféru vianoc, kedy sme všetci k sebe o kúsok lepší.

Nejabsurdnější dárek, který jsem kdy dostal/dal: Mám pocit, že som dostal vždy darček, ktorý nepôsobil absurdne :)

Moje přání čtenářům: Krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojej rodiny.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky