Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zima na lyžích – 200 kilometrů sjezdovek s jedním skipassem

Zdroj: Gopass.travel

Zima nám už doslova klepe na dveře a každý lyžař už určitě netrpělivě očekává první sníh, aby se mohl vydat do hor. U nás si na začátek té pravé lyžařské sezony budeme muset asi ještě chvíli počkat, ale jestli už čekat nechcete, máte možnost vyrazit do Alp. Už v sobotu 14. října totiž začala sezóna například v alpském středisku Mölltaler Gletscher.

My vám navíc můžeme dopomoci ke skipassu Gopass Chytrá sezónka na celou letošní, doufejme že bílou, zimní sezónu. No, neberte to!

Zdroj: Gopass.travel  

Co to je Gopass Chytrá sezónka?

Pokud jste chytří, pak je tu stejnojmenný skipas právě pro vás. A je jedno, jestli jste profík nebo úplný začátečník, nebo plánujete naučit lyžovat své ratolesti. Dokonce si na své přijdou i snowboardisti a freerideři – zkrátka pro každého něco.
Gopass Chytrá sezónka platí jednu zimní sezónu, můžete se s ním podívat hned do deseti středisek ve čtyŕech evropských krajinách, zaručí vám maximální svobodu, nejrůznější výhody, ale hlavně celou řadu nezapomenutelných zážitků.

Zdroj: Gopass.travel

Chytrá sezónka PREMIUM 2021/22 platí ve vybraných střediscích, kde si to své najde opravdu každý. Navíc jde velmi často o opravdu špičkově vybavená místa a vy tak můžete objet až 200 kilometrů sjezdovek!

S Gopassem se můžete podívat třeba do Jasné, Tatranské Lomnice, na Štrbské Pleso, do Starého Smkokovce, na Szczyrk, Ankogel Mallnitz, Muttereralm Innsbruck, do Špindlerova Mlýna, na Ještěd – a teď už na ledovec Mölltaler Gletscher, kde již byla sezóna zahájena.

 

Zdroj: Gopass.travel Mölltaler Gletscher – ledovec neomezených možností

Toto středisko na ledovci otevřelo jako první a pokud už máte nabroušeno, připraveno, sbaleno – na nic nečekejte! Vyrazit můžete klidně už o víkendu.

Lyžařské středisko leží v nádherné ledovcové oblasti Korutan. Najdeme zde 17,4 km sjezdovek a 7 km freeridových terénů a 9 lanovek a vleků. Samozřejmě i zde jsou sjezdovky všech náročností, a dokonce je tu i populární téměř sedmikilometrový FIS sjezd, který využívají pro tréninky i reprezentační lyžaři.

Zdroj: Gopass.travel

O to, že by tu nebyl sníh, se bát nemusíte! V top sezoně zde dosahuje sněhová pokrývka až 450 cm. Zajímavostí je i pozemní lanovka Mölltaler Gletscher Express, jež vyveze do výšky 2 234 m n.m. za 8 minut 220 pasažérů, přičemž překonává na více než 4,7 km dlouhé trati 1 012 m převýšení.

  Zdroj: Gopass.travel

Nelyžujete? Nezoufejte!

Je samozřejmé, že zimní sporty nejsou pro každého, ale jen málokterý nelyžař odolá podzimnímu chytání bronzu na parádní terase ze které se můžete téměř dotýkat nejen hvězd ale i koruny majestátných štítov. Vemte si sebou kohokoli, s kým by ste takové úžasní zážitky chtěli sdílet. Garantujeme vám, že zapomenete sa sociální sítě a budete si to užívat naplno tam a teď.

Určitě každý si tu vychutná panoramatickou restauraci Eissee v nadmořské výšce 2 800 m n.m, odkud je neprosto dechberoucí pohled na nádhernou scenérii 28 vrcholů. Středisko je samozřejmě vybaveno restauracemi, parkovišti, půjčovnami lyží, snowparkem a dalšími atrakcemi a v mezistanici je každou zimu k dispozici ski servis, úschovna, velký areál pro lyžaře začátečníky. Takže ano, na své si přijdou i ti nejmenší – v dětském klubu jsou vyučovány lekce lyžování pro děti od 4 let i s polední péčí.

  Mölltaler Gletscher – denodení zasněžování sjezdovek Mölltaler Gletscher – denodení zasněžování sjezdovek Zdroj: Gopass.travel

Gopass Chytrá sezónka = chytré lyžování

Tak co, už jste celí žhaví na to, až to pořádně rozjedete? Tak ještě informace o ceně a pak vám jen stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a jeden z deseti volných skipassů může být váš!

Do 30. listopadu je možné koupit si sezónní „permici“ se speciální cenou za 12 790 korun! Což je super cena, protože lyžujete  bez výluk, denně, ráno i večer! Sezónka totiž platí i na večerní lyžování v Jasné, Špindlerově Mlýně, Ještědu a Szczyrku (Szczyrk Mountai Resort).

Jak jsme řekli – Gopass znamená neomezenou volnost pro celou zimní sezónu.

Zdroj: Gopass.travel

Soutěž o 10 skipassů Gopass Chytrá Sezónka

Soutěžní otázka:

Víte, v kolika zemích je možné náš Gopass Chytrá sezónka uplatnit?

A) ve dvou

B) ve třech

C) ve čtyřech

Správné odpověděi můžete zasítat do 31.10.2021 na soutez@denik.cz

Potvrzuji, že odesláním odpovědi vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Více informací na: https://www.gopass.travel/CZ/chytra-sezonka-premium-cz-2021-2022.html, https://tmr.sk/o-nas/strediska/molltaler-gletscher/

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU