Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Výherkyně Markéta (26): „Mé povolání je voják.“

Zdroj: Mojereklama.cz – Martin Pekař

Paní Markéta a její maminka jsou našimi dalšími dvěma výherkyněmi. V dnešním díle se seznámíte s proměnou Markéty a příští týden se můžete těšit na její maminku, kterou si Markéta pozvala na proměňování s sebou.

Už na první pohled není paní Markéta žádná křehotinka, ale její povolání v nás všech vzbudilo nemalé překvapení, protože v našich proměnách jsme se tím ještě nesetkali. Paní Markéta je totiž voják z povolání, v současné době pracuje v oddělení ochrany osob.

Před proměnou...

 

Pátrali jsme po tom, co jí vedlo k tomuto rozhodnutí. Její maminka nám se smíchem na ni prozradila, že k tomu měla sklony již od dětství a dost jí údajně chyběl pud sebezáchovy.

Markéta pochází z Ivanovic na Hané, kde také vystudovala střední podnikatelskou školu, ale rozhodně nechtěla sedět v kanceláři. Nastoupila tedy na náhradní vojenskou službu ve Vyškově na Moravě a poté se vydala za prací do Prahy. V armádě pracuje již nějaký ten rok, ale momentálně se kanceláři přeci jen nevyhnula, protože má doma čtyřletého chlapečka Kubíka.

Neméně zajímavý je ale i Markétin hlavní koníček. Kromě poměrně běžného kola, bruslí a lyžování se totiž aktivně účastní rallye, kde je již 8 let činovnicí (přesněji má měřičskou licenci a měří závodníkům čas). Prozradila nám, že v rallye jsou velmi přísná pravidla, a že se cítí být s nadsázkou (a úsměvem na rtech) řečeno jedním z nejdůležitějších článků soutěže, protože přeci bez měření času by to nebyla žádná soutěž! A má pravdu...

O proměně se dozvěděla na internetu. „Líbilo se mi Kafe.cz a prostě jsem se přihlásila. Nikdy jsem nic nevyhrála, tohle je moje premiéra a jsem moc ráda, že jsem do toho mohla zapojit i svou maminku, která tady přicestovala kvůli proměně až z Ivanovic. Ale samozřejmě chtěla vidět také vnoučka!

Po naší rozmluvě na téma „Jak se žije ženám/vojákům v Čechách“ jsme se pustili do proměňování. Paní Markéta je hrdá na své husté, kvalitní a přirozeně černé vlasy, které se jí mírně vlní. Nechtěla proto ostříhat na krátko, což jsme samozřejmě respektovali. Kateřina se rozhodla pro zachování délky, ale vymyslela si pro Markétu složitější aplikaci dvojího melíru.

Po prvním promelírování následovalo mytí hlavy

Načež nastalo stříhání a druhé melírování do barev měděné a hnědé – aby došlo k efektu »tón v tónu«. Poté se foukalo a nebyla to tedy žádná procházka růžovým sadem, protože Markéta má opravdu obrovské množství velmi hustých vlasů. Co se střihu týče, bylo zapotřebí vlasy odlehčit a v závěru prožehlovat – pro Markétinu představu, co všechno s nimi může provádět. Legrace ale bylo i u tohoto poměrně dlouhého procesu dost. 

Následovala typizace pleti. Pleť paní Markéty je pružná, normální, sem tam se objeví nějaký ten pupínek, ale nic extrémního. Tea konstatovala, že Markéta nepotřebuje používat plošně make-up. Nanesla ovšem korektor na některá »kritická« místa a samozřejmě též pudr na zjemnění, zmatnění. 

Tvářenku použila také, ale spíše světlou, působící teplým dojmem.

„Slečna Markéta má dosti výrazné oči, stačila by jí řasenka, ale jelikož jsme chtěli vytvořit nějakou zvláštnost, kterou by si sama nevymyslela, volila jsem k barvě očí perleťový zelený stín a použila ho po celém víčku. Do vnějšího koutku oka pak jsem použila hnědý, matný stínek, aby se nám perleť nezačala rozšiřovat až za hranici pohyblivého víčka. A to jak nahoru, tak i dolů.“

Samozřejmě nemohl chybět lesk na rty, který vždy vytvoří krásný efekt na závěr líčení.

 

Pevně doufáme, že si Markéta naši proměnu užila. Přestože neodchází vyloženě změněna k nepoznání, ale spíše hezky upravena, jistě si odnáší spoustu zajímavých rad, co se týče úpravy svých vlasů a také obličeje.

Po proměně...

Tyto produkty Trucco použila Tea tentokrát:

Skin Tones 2
Korektor Light
Kompaktní pudr Shell
Tvářenka Blossom
Stíny Manhattan Mermaid
Řasenka In Focus Mascara
Lesk na rty Lucky Lola

Kosmetická poradkyně Martina Koblížková doporučuje:

Odlíčení

Fraicheur lait +Ľeau florale d´Azahar - vhodné také na odlíčení očí

Oči

Ráno i večer

1. Sérum anti-poches et anti-cernes contour des yeux
2. Arovita gel contour des yeux

Obličej

Ráno

1. Sérum Hydratant intensif
2. Krém hydraskin light

Večer

1. Sérum hydratant intensif
2. Esenciální péče - soin d´arome a la Rose (2-3x týdně použít na místo esenciální péče Rose, Baume purifiant pro intenzivní antiseptický a antibakteriální efekt a okysličení)
Fluide Arovita C

Specifická péče:

1x týdně aroma peeling doux - ogumovat a po dočištění tonikem nanést na 10 minut masku Purifiant střídat s maskou Hydratant po omytí vlažnou vodou opět tonizace Ľeau florale d´Azahar a na závěr běžná péče buď sérum krém, nebo esenciální péče a krém (záleží zda provádíte peeling ráno a nebo večer).

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková. Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky