Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vítězka odstranění podbradku nepodstoupí

Komu máme odstranit podbradek: Nová vítězka soutěže
Komu máme odstranit podbradek: Nová vítězka soutěže
Zdroj: www.isifa.com

Na základě naší ankety "Komu máme odstranit podbradek?" jste již v březnu vybrali vítězku, která ale bohužel estetickou úpravu nakonec nemohla podstoupit.

Všechny přihlášky zaslané na základě zveřejněné výzvy posoudil plastický chirurg MUDr. Libor Kmenta a vybral pět finalistek. V anketě, která probíhala do půlnoci 7. března 2011, se objevilo celkem 3 097 hlasů. S neuvěřitelně těsným rozdílem 11 hlasů (obdržela celkem 1 538 hlasů) hlavní cenu v podobě odstranění "dvojité brady" na pražské klinice plastické chirurgie Esthé získala čtyřiačtyřicetiletá Dana z Bratislavy a KAFE.cz vám slíbilo reportáž.

Nová vítězka

Paní Dana pak intenzivně komunikovala s Klinikou Esthé, která jí nabídla několik termínů. Vypadalo to, že zákrok je na spadnutí, nakonec ale Danin zdravotní stav liposukci podbradku neumožnil a paní Dana 21. 5. 2011 ze soutěže oficiálně odstoupila. Výhru přenechala kandidátce s druhým nejvyšším počtem hlasů, kterou je paní Iva. Operace se uskuteční již 9. 6. 2011 a čtenáři KAFE.cz se mohou těšit na slíbenou reportáž.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky