Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Úřednice Gábina (24): „Chci, aby mé vlasy měly šmrnc.“

Zdroj: Mojereklama.cz

Při proměňování Gábiny jsme si užili spousty legrace. Je to temperamentní dívka, která ví, co od života chce a nebojí se vlastní názor prosadit...

Díky energické a sebevědomé povaze si dokáže užívat plodů života, miluje večírky a zábavné programy. Na druhou stranu je Gábina také velmi pozorná a pro své nejbližší by se rozdala. Problém je jen v tom, že kvůli živému charakteru prý nevydrží moc dlouho u nějaké aktivity a své zájmy proto často střídá.

Před proměnou...

Když Gábina dostudovala obchodní akademii, přála si pracovat v bankovnictví. To se jí také splnilo a dnes je administrátorkou komerčního servisu. Když klienti žádají o úvěr, je to právě ona, kdo dokumentujeme všechny údaje, které zákazník pošle. Jak sama říká, je ráda, že není přímo ve styku s klientelou a do práce nemusí chodit ve společenském úboru, ale klidně ve sportovním. „Nehledám na sobě chyby, jsem s sebou docela spokojená. Jako největší přednost bych označila svůj obličej, který je stále ještě mladistvý a bez viditelných nedostatků,“ tvrdí o sobě Gábina, která ke kadeřníkovi chodí jednou za čtyři měsíce a místo kosmetiky preferuje spíše úpravu rukou, takže si pravidelně nechává u manikérky dělat gelové nehty. S účesem nijak neexperimentuje a nechává si poradit v kadeřnictví.

Co se týká módy, nebrání se výstřelkům – to když má dobrou náladu a chuť zaujmout. V tomto ohledu byla svolná i při výběru oblečení pro konečný efekt naší proměny. A protože má ráda pastelové barvy, náš stylista se rozhodl, že ke sportovnímu oblečení ještě přihodí módní černou vestičku a stříbrný náhrdelník.

Proměňování...

A co s vlasy? Nastupuje kadeřník

Vlasy: Marek Syřiště, studio Wella

Protože byla Gábina hodně ostříhaná a vlasy byly melírované před třemi týdny, velká změna byla pro tuto proměnu nemožná. Kadeřník se proto rozhodl jen pro lehký barevný efekt, který je použitelný na běžné nošení.

Její vlasy jsou bez jakéhokoliv pohybu kolem tváře, proto je kadeřník vystříhal kolem uší, aby byly po stranách nadýchanější.

Barevné pramínky zelené a světle fialové krásně korespondovaly s velkýma modrýma očima a světlou pletí. „Je dobré dělat raději regenerující přelivy než silně blonďatý melír. Vlasy jsou pak těžké, nepoddajné a špatně se upravují. Teď by modelka určitě měla používat šampon na vyhlazení vlasů a občas si dát regenerační masku. A při konečné úpravě používat buď jemný sprej nebo krém. A jednou za čas si vlasy vyhlazovat maskami,“ dodal ještě na závěr kadeřník Marek.

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Gábina se maluje do práce a pak podle příležitosti. Jde ale spíše jen o oči, make-up prý skoro vůbec nepoužívá. A jak jsme se sami přesvědčili, má opravdu naprosto bezproblémovou pleť bez viditelných nedostatků. Nejsou u ní patrné rozdíly mezi střední a boční partií obličeje, pleť je jemná, svěží, dobře prokrvená a nereaguje přecitlivěle. Proto stačilo jemné líčení, které zajistilo sametově matný vzhled.

Korektor tentokrát nebyl zapotřebí. Stačilo použít make-up nejsvětlejší barvy, protože Gábina má světlý odstín pleti. Pudr pak o trochu tmavší pro opálenější vzhled, který vizážistka ještě podtrhla broskvovými zdravíčky.

Líčení očí komponovalo s barevnými odstíny vlasů.

Nakonec se použila jemná řasenka, aby oči působily jemným a uhlazeným dojmem. A rtěnka s leskem...

Po proměně...

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení Gábiny následující přípravky dekorativní kosmetiky PAYOT:

Dlouhotrvající krém Hydration 24
Fond Teint fraicheur make-up
Teint naturel ou veloute – kompaktní pudr
Paupiéres velours (zelené, fialové a třpytivé oční stíny)
Mascara envoutant – revitalizační řasenka
Tvářenka rose
Rtěnka Rouges seduction rose

 A co na proměnu říkala Gábina?

„I když mám pouze lehký sestřih a pár barevných pramínků, je to pro mě velká změna k lepšímu.“

Kosmetika – doporučené přípravky

Kosmetika: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Odličování a čištění pleti: Specifická péče:
  • Les Demaguillantes lotion
  • Les Demaguillantes tonik
  • 1 – 2x týdně čistit pleť jemným neabrazivním peelingem Gommage Foundant s krémem na osvěžení pleti a očních partií Lotion Blue Les Sensitives.
  • Jako intenzivní kůru 2 – 3x týdně, a nebo podle potřeby pro rozjasnění pleti Masque Design Révalateur de Beauté – vyhlazující a strukturu obnovující péče s A.G.E. kompenzačním komplexem.
Odličovač očí a rtů: Oči ráno a večer:
  •  Demaquillant fenfation
  • Design Redard – oční krém proti vráskám, tmavým kruhům a otokům s A.G.E kompenzačním komplexem.
 Obličej ráno:  Obličej večer:
  • Cure De Vitalite – zpevňující krém se sojovými proteiny
  • Uklidňující sérum, které bojuje během spánku s volnými radikály Creme de chock Nuit.

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat:

Vlasy: Marek Syřiště, studio Wella
Vizáž a kosmetika: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky