Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Úřednice Gábina (24): „Chci, aby mé vlasy měly šmrnc.“

Zdroj: Mojereklama.cz

Při proměňování Gábiny jsme si užili spousty legrace. Je to temperamentní dívka, která ví, co od života chce a nebojí se vlastní názor prosadit...

Díky energické a sebevědomé povaze si dokáže užívat plodů života, miluje večírky a zábavné programy. Na druhou stranu je Gábina také velmi pozorná a pro své nejbližší by se rozdala. Problém je jen v tom, že kvůli živému charakteru prý nevydrží moc dlouho u nějaké aktivity a své zájmy proto často střídá.

Před proměnou...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Když Gábina dostudovala obchodní akademii, přála si pracovat v bankovnictví. To se jí také splnilo a dnes je administrátorkou komerčního servisu. Když klienti žádají o úvěr, je to právě ona, kdo dokumentujeme všechny údaje, které zákazník pošle. Jak sama říká, je ráda, že není přímo ve styku s klientelou a do práce nemusí chodit ve společenském úboru, ale klidně ve sportovním. „Nehledám na sobě chyby, jsem s sebou docela spokojená. Jako největší přednost bych označila svůj obličej, který je stále ještě mladistvý a bez viditelných nedostatků,“ tvrdí o sobě Gábina, která ke kadeřníkovi chodí jednou za čtyři měsíce a místo kosmetiky preferuje spíše úpravu rukou, takže si pravidelně nechává u manikérky dělat gelové nehty. S účesem nijak neexperimentuje a nechává si poradit v kadeřnictví.

Co se týká módy, nebrání se výstřelkům – to když má dobrou náladu a chuť zaujmout. V tomto ohledu byla svolná i při výběru oblečení pro konečný efekt naší proměny. A protože má ráda pastelové barvy, náš stylista se rozhodl, že ke sportovnímu oblečení ještě přihodí módní černou vestičku a stříbrný náhrdelník.

Proměňování...

A co s vlasy? Nastupuje kadeřník

Vlasy: Marek Syřiště, studio Wella

Zdroj: Mojereklama.cz

Protože byla Gábina hodně ostříhaná a vlasy byly melírované před třemi týdny, velká změna byla pro tuto proměnu nemožná. Kadeřník se proto rozhodl jen pro lehký barevný efekt, který je použitelný na běžné nošení.

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Její vlasy jsou bez jakéhokoliv pohybu kolem tváře, proto je kadeřník vystříhal kolem uší, aby byly po stranách nadýchanější.

Zdroj: Mojereklama.cz

Barevné pramínky zelené a světle fialové krásně korespondovaly s velkýma modrýma očima a světlou pletí. „Je dobré dělat raději regenerující přelivy než silně blonďatý melír. Vlasy jsou pak těžké, nepoddajné a špatně se upravují. Teď by modelka určitě měla používat šampon na vyhlazení vlasů a občas si dát regenerační masku. A při konečné úpravě používat buď jemný sprej nebo krém. A jednou za čas si vlasy vyhlazovat maskami,“ dodal ještě na závěr kadeřník Marek.

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Gábina se maluje do práce a pak podle příležitosti. Jde ale spíše jen o oči, make-up prý skoro vůbec nepoužívá. A jak jsme se sami přesvědčili, má opravdu naprosto bezproblémovou pleť bez viditelných nedostatků. Nejsou u ní patrné rozdíly mezi střední a boční partií obličeje, pleť je jemná, svěží, dobře prokrvená a nereaguje přecitlivěle. Proto stačilo jemné líčení, které zajistilo sametově matný vzhled.

Zdroj: Mojereklama.cz

Korektor tentokrát nebyl zapotřebí. Stačilo použít make-up nejsvětlejší barvy, protože Gábina má světlý odstín pleti. Pudr pak o trochu tmavší pro opálenější vzhled, který vizážistka ještě podtrhla broskvovými zdravíčky.

Zdroj: Mojereklama.cz

Zdroj: Mojereklama.cz

Líčení očí komponovalo s barevnými odstíny vlasů.

Zdroj: Mojereklama.cz

Nakonec se použila jemná řasenka, aby oči působily jemným a uhlazeným dojmem. A rtěnka s leskem...

Po proměně...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení Gábiny následující přípravky dekorativní kosmetiky PAYOT:

Dlouhotrvající krém Hydration 24
Fond Teint fraicheur make-up
Teint naturel ou veloute – kompaktní pudr
Paupiéres velours (zelené, fialové a třpytivé oční stíny)
Mascara envoutant – revitalizační řasenka
Tvářenka rose
Rtěnka Rouges seduction rose

 A co na proměnu říkala Gábina?

„I když mám pouze lehký sestřih a pár barevných pramínků, je to pro mě velká změna k lepšímu.“

Kosmetika – doporučené přípravky

Kosmetika: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Odličování a čištění pleti: Specifická péče:
  • Les Demaguillantes lotion
  • Les Demaguillantes tonik
  • 1 – 2x týdně čistit pleť jemným neabrazivním peelingem Gommage Foundant s krémem na osvěžení pleti a očních partií Lotion Blue Les Sensitives.
  • Jako intenzivní kůru 2 – 3x týdně, a nebo podle potřeby pro rozjasnění pleti Masque Design Révalateur de Beauté – vyhlazující a strukturu obnovující péče s A.G.E. kompenzačním komplexem.
Odličovač očí a rtů: Oči ráno a večer:
  •  Demaquillant fenfation
  • Design Redard – oční krém proti vráskám, tmavým kruhům a otokům s A.G.E kompenzačním komplexem.
 Obličej ráno:  Obličej večer:
  • Cure De Vitalite – zpevňující krém se sojovými proteiny
  • Uklidňující sérum, které bojuje během spánku s volnými radikály Creme de chock Nuit.

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat:

Vlasy: Marek Syřiště, studio Wella
Vizáž a kosmetika: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU