Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TOP PROMĚNY: Změna image čeká na další dvě čtenářky. Které?

TOP PROMĚNY: Které dámy změní image tentokrát?
TOP PROMĚNY: Které dámy změní image tentokrát?
Zdroj: jaka a ProBeauty.cz

Tentokrát jsme se rozhodli pro celkovou změnu image. Čtenářky, které se zúčastní naší další Proměny, tak čeká razantní změna střihu vlasů, krásné líčení a styling. Koho jsme vybrali?

Změna vizáže, nový účes a základy líčení jsou základem našich proměn. Nestačí ale jen bezeslova změnit, důležité je i poradit, naučit a změnu provést tak, aby se žena cítila svá a v pohodě. Oslovili jsme proto studio, které se na celkové proměny specializuje. Výsledek je tak dokonalý.   

Zdroj: jaka a ProBeauty.cz Stále s námi na proměnách čtenářek spolupracuje studio ProBeauty, které se přímo specializuje na změnu image, pod vedením Moniky Romanowské. ProBeauty je tým zkušených odborníků na vzhled. Najdete zde kadeřnice, vizážistky, stylistky a fotografky. Hlavním cílem je najít v každé ženě to nejkrásnější a na tom postavit její zdravé sebevědomí. K navrhování nové image používá speciální postup (klíč), který je součástí jejich know-how. Tento klíč zaručuje, že nový účes, líčení a styl vám budou slušet a osvědčí se vám v běžném životě. O naše čtenářky se tak postará profesionální a proškolený kadeřnický tým a sama zakladatelka studia se postará o líčení a styling vybraných čtenářek.   

Celá akce proběhne ve studiu ProBeauty v Praze na Vinohradech.

Zdroj: jaka a ProBeauty.cz

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: jaka a ProBeauty.cz Kristýna (32 let)

Aktivní HR manažerka Kristýna je v současné době na mateřské dovolené a do Proměny se tak vrhla celým tělem i duší. Byla pro každou změnu, a proto se nebránila ani razantnějšímu kadeřnickému zásahu. Na výraznější líčení si chvíli musela zvykat, ale odcházela jako žena, která znovu našla sama sebe. A se slovy, že už se moc těší na reakci manžela, který měl poslední dobou možnost ji vidět pouze nevyspalou a s kruhy pod očima. Její dokonalou Proměnu uvidíte už příští týden. 

Zdroj: jaka a ProBeauty.cz Veronika (30 let)

Veronika je maminkou na plný úvazek. A není divu. Doma má čtyřletá dvojčátka a osmiměsíční dcerku. O zábavu má tak denně postaráno. Až tak, že zapomíná pečovat sama o sebe. Celou její Proměnu jsme tak pojali jako relax a možnost jí ukázat, že může vypadat svěže i s dětmi a stále si užívat život. Ráda se obklopuje lidmi, které má ráda, a tak jsme se snažili, aby si i den s námi užila jako se svými blízkými. Navíc rady vizážistky se jí hodily, protože brzy se chystá na maturitní ples svého mladšího bratra. Jak se nám celá Proměna povedla, uvidíte již za 14 dní. 

Vzhledem ke komplexnosti celkové Proměny jsou čtenářky rozděleny do dvojic, aby se odbornice mohly všem věnovat na maximum.  

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 26. února. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky