Maminka na mateřské Veronika má doma trochu divočinu - čtyřletá dvojčátka a k tomu devítiměsíční batole. Není tak divu, že času pro sebe má opravdu minimum. Veronice jsme se tak celý den věnovali na maximum, aby si zasloužený relax užila do sytosti a měla možnost načerpat síly. Vzhledem k její zaneprázdněnosti jsme celou Proměnu pojali tak, aby byla schopna s našimi radami výsledný efekt vykouzlit i doma se třemi dětmi.

Jak dopadla Proměna podle Veroniky: Byla jsem nadšená. Bylo vidět, že jsem v rukou opravdových profesionálů. Od začátku do konce věděli přesně, co dělat.

Přečtěte si také, jak dopadla proměna Kristýny!

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů?

Expert na Proměny a Make-up: Monika Romanowská - Studio ProBeauty - specialisté na změnu image

Volba líčení a postup: Vizážistka Monika Romanowská se zaměřila na sjednocení barvy pleti, která kvůli pigmentovým skvrnám a červeným místům působila mírně flekatě. Hruškovitý tvar obličeje Veroniky jsme vyvážili pomocí modelace. Oči jsme opticky oddálili použitím tmavých stínů ve vnějších koutcích očí. Rovné obočí jsme mírně zakulatili, aby oko působilo větším dojmem. K tomu jsme ztmavili bronzerem širší čelistní kosti.

TIP VIZÁŽISTKY:

Máte-li širší spodní část obličeje, zkuste připoutat pozornost k očím a spodní část obličeje mírně ztmavte bronzerem. Pomůže taky mírné prodloužení linie obočí a účes, který bude mít objem v horní části (na temeni).

Kadeřnický expert: Hana Šlinská - Studio ProBeauty - specialisté na změnu image

Volba střihu: Při konzultaci jsme se shodli, že kvůli tvaru postavy (širší ramena) bude dobré ponechat délku vlasů. Kadeřnice Hanka Šlinská zvolila teplý, měděný nádech a mírně prozářila konce pro větší optický objem. Navíc vlasy prostříhala do více různých délek, aby nepůsobily splihle.

Je zajímavé, jaké změny dokážou vykouzlit barvy a různé fígle!

5 otázek pro Veroniku:

1. Proč jsem se do Proměny na Kafe.cz přihlásila:

Pomalu ale jistě přichází věk, kdy líčení a vůbec péče o zevnějšek bude potřeba. Proto jsem si chtěla nechat poradit. Pak také zvědavost, co mi poradí.

2. Jak jsem se před Proměnou cítila:

Byla jsem trošku nervózní, ale těšila jsem se.

3. Čím mě Proměna obohatila, inspirovala:

Poradili mi, jak se líčit, česat a jaké barvy se ke mně hodí.

4. Jak jsem s výsledkem Proměny spokojená:

Naprosto. Vlasy už jsem měla moc dlouhé. Už to asi chtělo razantnější změnu. Líčení bylo naprosto dokonalé. Je zajímavé, co dokáže pár barev a fíglů.

5. Co na to, jak po proměně vypadáte, říkali lidé z vašeho okolí?

Moc se líbila. Učitelky ve školce mi pomalu nechtěly dát moje děti.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.

Za spolupráci děkujeme salonu ProBeauty - specialisté na změnu image.