Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TOP PROMĚNY: Které dámy změní image tentokrát?

TOP PROMĚNY: Které dámy změní image tentokrát?
TOP PROMĚNY: Které dámy změní image tentokrát?
Zdroj: jaka a ProBeauty.cz

Tentokrát jsme se rozhodli pro celkovou změnu image. Čtenářky, které se zúčastní naší další Proměny, tak čeká razantní změna střihu vlasů, krásné líčení a styling. Koho jsme vybrali?

Změna vizáže, nový účes a základy líčení jsou základem našich proměn. Nestačí ale jen bezeslova změnit, důležité je i poradit, naučit a změnu provést tak, aby se žena cítila svá a v pohodě. Oslovili jsme proto studio, které se na celkové proměny specializuje. Výsledek je tak dokonalý.   

Nově s námi na proměnách čtenářek spolupracuje studio ProBeauty, které se přímo specializuje na změnu image, pod vedením Moniky Romanowské. ProBeauty je tým zkušených odborníků na vzhled. Najdete zde kadeřnice, vizážistky, stylistky a fotografky. Hlavním cílem je najít v každé ženě to nejkrásnější a na tom postavit její zdravé sebevědomí. K navrhování nové image používá speciální postup (klíč), který je součástí jejich know-how. Tento klíč zaručuje, že nový účes, líčení a styl vám budou slušet a osvědčí se vám v běžném životě. O naše čtenářky se tak postará profesionální a proškolený kadeřnický tým a sama zakladatelka studia se postará o líčení a styling vybraných čtenářek.   

Celá akce proběhne ve studiu ProBeauty v Praze na Vinohradech.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Lucie (30 let)

Štíhlou office managerku Lucku do Proměny přihlásily její kamarádky z práce. Již delší dobu totiž toužila po změně vizáže. Díky Kafe.cz a studiu ProBeauty se tak splnil její dlouholetý sen. Lucie přišla do studia s tím, že není fotogenická a že má malé oči, což jsme jí hned vyvrátili. Kromě líčení poradila kadeřnice Lucii vhodný střih. Její proměnu uvidíte na Kafe.cz už příští týden. 

Monika (35 let)

Do drobné a mladě vypadající Moniky byste na první pohled neřekli, že je maminkou dvou malých synů. Do Proměny se vrhla hlavně ze zvědavosti, co s ní dokážou udělat ruce odborníků. Výsledek ji samotnou překvapil a potěšil, ale my jsme na první pohled viděli, že ta krása v ní je. Jste zvědaví? Výsledek Moničiny Proměny uvidíte za 14 dní. 

Vzhledem ke komplexnosti celkové Proměny jsou čtenářky rozděleny do dvojic, aby se odbornice mohly všem věnovat na maximum.  

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 5. února. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky