Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

SUPER PROMĚNY: Kdo se bude měnit pod rukama odborníků?

SUPER PROMĚNY: Kdo se bude měnit pod rukama odborníků?
SUPER PROMĚNY: Kdo se bude měnit pod rukama odborníků?
Zdroj: Thinkstock a jaka

Zájem o naše Proměny stoupá. Jsme rádi, že můžeme dělat tolika ženám radost, zvedat jim sebevědomí a dopřávat jim trochu relaxu. Koho jsme vybrali do další série?

Změna vizáže a základy líčení jsou základem našich proměn. Nestačí ale jen bezeslova změnit, důležité je i poradit, naučit a změnu provést tak, aby se žena cítila svá a v pohodě.  

Zdroj: Thinkstock a jaka Nově s námi spolupracuje Misha Čadková, majitelka salónu Misha/hair studio - RAW BEAUTY. Jde o odbornici na správném místě. Harmonii, lehkost a nadhled v oboru vlasového designu získala díky mnohaletým zkušenostem a lásce k vlasům a módě. O naše čtenářky se tak znovu postará profesionální a proškolený tým v oblasti neinvazivní zkrášlující medicíny. Každá z vybraných dam si také vyzkouší, jaké to je zažít opravdu profesionální péči. 

Celá akce poprvé proběhne v salónu Misha/hair studio - RAW BEAUTY.

Zdroj: Thinkstock a jaka

Spolu s kadeřnictvím se do naší Proměny nově zapojí také Make-up Institute Prague, jehož vizážisti se postarají o dokonalé líčení. 

Zdroj: Thinkstock a jaka

 

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: Thinkstock a jaka Lucie B. (42 let)

Lucie je maminkou dvou dětí a s přítelem žije v domečku za Prahou, ráda chodí na procházky se psem a miluje sluníčko a léto. Pracuje v expedici léčiv v Praze a každodenní dojíždění je časově náročné. Volného času jí tak ještě při péči o dům a rodinu moc nezbývá. Proto se rozhodla přihlásit se do naší Proměny a užít si svůj den naplno. Jak Proměna dopadne, uvidíte už příští týden. 

 

Zdroj: Thinkstock a jaka Lucie Ř. (38 let)

Druhá Lucka v naší Proměně je maminkou dvou kluků, kteří hrají závodně fotbal. Jako fanynka se tak zúčastňuje všech fotbalových zápasů. Má náročnou práci v expedici velkoobchodu, a tak většinou relaxuje u vaření a na procházkách se psem. Do Proměny se přihlásila proto, že si chtěla užít volný den, ve kterém budou odborníci pečovat jen o ni. Povede se Proměna? 

 

Zdroj: Thinkstock a jaka Michaela (23 let)

Michaela studuje Českou zemědělskou univerzitu v oboru Provozně ekonomická fakulta (Hospodářská a kulturní studia) a čtvrtým rokem pracuje jako praktikant ve společnosti Škoda Auto v oddělení HR. Mezi její záliby patří lyžování, cestování, anglický jazyk. Proměnu bere jako výzvu a možnost vyzkoušet si něco nového.  

 

Zdroj: Thinkstock a jaka

Marcela (23 let)

Mladá Marcela studuje na Zemědělské univerzitě 4. ročník oboru Hospodářská a kulturní studia. Mezi její koníčky patří poledance, běh a procházky s pejskem. Svůj volný čas tráví cestováním s přítelem. Do Proměny se přihlásila, protože by chtěla najít svůj styl. Dokážeme to?  

 


 

 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 20. května.   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky