Změna vizáže a základy líčení jsou základem našich proměn. Nestačí ale jen bezeslova změnit, důležité je i poradit, naučit a změnu provést tak, aby se žena cítila svá a v pohodě.

Nově s námi spolupracuje Misha Čadková, majitelka salónu Misha/hair studio - RAW BEAUTY. Jde o odbornici na správném místě. Harmonii, lehkost a nadhled v oboru vlasového designu získala díky mnohaletým zkušenostem a lásce k vlasům a módě. O naše čtenářky se tak znovu postará profesionální a proškolený tým v oblasti neinvazivní zkrášlující medicíny. Každá z vybraných dam si také vyzkouší, jaké to je zažít opravdu profesionální péči.

Celá akce poprvé proběhne v salónu Misha/hair studio - RAW BEAUTY.

Spolu s kadeřnictvím se do naší Proměny nově zapojí také Make-up Institute Prague, jehož vizážisti se postarají o dokonalé líčení.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.

Čtenářky, které proměnu podstoupí

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 20. května.